Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Huysuz’la Dans Eder misin?

Huysuz’la Dans Eder misin?
Çarşamba akşamı; dans tutkunları performanslarını sergileyecek.Sıradışı danslar, estetik figürler ve ritmik hareketlerin yer alacağı yarışmada yetenek ve azim Show Tv’de buluşacak.

YENİ BÖLÜM
HUYSUZ’LA DANS EDER MİSİN?
“HUYSUZ’LA DANS EDER MİSİN?” SHOW TV’DE DANS VE EĞLENCEYE DOYACAKSINIZ
Show TV ekranlarında, yaz akşamlarının yeni eğlencesi “Huysuz’la Dans Eder misin?” tüm heyecanıyla devam ediyor.Huysuz Virjin olarak gönüllere taht kuran Seyfi Dursunoğlu’nun Yiğit Alıcı ile birlikte sunduğu  yarışma, şov dünyasının kapılarını yeni dansçı adaylarına aralama şansı kazandırıyor. Eğlencenin ve heyecanın her bölümde daha da artacağı “Huysuz’la Dans Eder Misin?” haftada iki gün Show Tv ekranlarında olacak.
Gift Prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği  “Huysuz’la Dans Eder Misin?” yarışmasında jüri görevini alanında uzman isimler üstleniyor. Devlet Opera ve Balesi Baş Baleti Arkın Zirek, sevilen şarkıcı Yonca Evcimik, koreografinin duayeni Uğurkan Erez ve oryantal Didem yorumları ve eleştirileriyle yarışmacıları değerlendiriyorlar.
20 Temmuz Çarşamba akşamı; dans tutkunları performanslarını sergileyecek.Sıradışı danslar, estetik figürler ve ritmik hareketlerin yer alacağı yarışmada yetenek ve azim Show Tv’de buluşacak.
21 Temmuz Perşembe akşamı ise; soluk soluğa bir eleme heyecanı olacak.Ayrıca çok özel dans gösterisi ile Dünya Break Dans Şampiyonu “Lilou” yarışmaya konuk olacak.
Antalya, Ankara, İzmir, İstanbul ve Almanya’da yapılan  elemeler sonucunda, finalist olmayı Başaran dansçılar, haftalarca çalıştıkları dans gösterilerini jüri önünde sergileyecekler.Gecenin en başarısız 3 çifti jüri tarafından belirlendikten sonra; 6 yarışmacı kendi “solo performanslarını” sergileyecek ve en az sms oyunu alan bir bayan bir erkek yarışmacı programa veda edecek.
Çarşamba akşamı muhteşem performanslar, Perşembe akşamı sürprizlerle dolu eleme heyecanı… Türkiye’ye en çok dansçı kazandıran yarışma Huysuz’la Dans Eder Misin? yeni bölümleri ve  Huyusuz Virjin’in sıra dışı sunumuyla 20 Temmuz Çarşamba ve 21 Temmuz Perşembe akşamı saat 21.00’de Show TV’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43827/huysuzla-dans-eder-misin.html