Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem?
“Türkiye’nin en şık kadını”nı seçme iddiasıyla hayata geçirilen proje “Bugün Ne Giysem?” de, binlerce kadın arasında yapılacak eleme sonucunda, sadece 12 kadın finale kalmayı başaracak.

YENİ BÖLÜM
BUGÜN NE GİYSEM?
“BUGÜN NE GİYSEM?” HAFTA İÇİ HER GÜN  SHOW TV’DE İZLEYİCİSİ İLE BULUŞUYOR !
Caner ERDEM yönetimindeki Show Tv  İç Yapımlar ekibi, yine çok konuşulacak bir programa imza atıyor. Tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, “En Şık” seçilmek için yarışacağı100 bin TL büyük ödüllü  “Bugün Ne Giysem?” tüm hızıyla Show Tv’de devam ediyor.
Ünlü Koreograf Uğurkan Erez’in danışmanlığında yapılan programın jüri üyeleri ise, Türkiye’de moda deyince ilk akla gelen isimlerden olan; Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Hakan Akkaya.
“Türkiye’nin en şık kadını”nı seçme iddiasıyla hayata geçirilen proje “Bugün Ne Giysem?” de, binlerce kadın arasında yapılacak eleme sonucunda, sadece 12 kadın finale kalmayı başaracak. Müthiş bir heyecan ve çekişme içinde geçecek olan büyük finalde ise; Türkiye’nin en şık kadını, halk tarafından gönderilecek sms oylarıyla belirlenerek hem 100 bin TL’nin, hem de çok özel bir tasarım olan tacın sahibi olacak.
Kendine güvenenlerin, tarzına güvenenlerin programı “BUGÜN NE GİYSEM?” 20 Temmuz Çarşamba ve hafta içi her gün saat 11.00’de Show Tv’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43832/bugun-ne-giysem.html