Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın
Haluk evde hiçbir iş yapmayınca Meltem söylenmeye başlar… Haluk da onun dırdırcı olduğunu söyleyince Meltem evde konuşmama kararı alır. Meltem’in konuşmama kararından sonra Emine de Haluk ile konuşmaz.

Havuç Falcılığa Özenirse …
 “Çocuklar Duymasın” kahkaha dolu yeni bölümüyle 20 Temmuz Çarşamba akşamı 20.00’de atv’de.
“ÇOCUKLAR DUYMASIN” (Yeni Bölüm)
65. Bölüm Özeti:
Haluk evde hiçbir iş yapmayınca Meltem söylenmeye başlar… Haluk da onun dırdırcı olduğunu söyleyince Meltem evde konuşmama kararı alır.  Meltem’in konuşmama kararından sonra Emine de Haluk ile konuşmaz. Evde sohbet edecek kimseyi bulamayan Haluk çıldırma noktasına gelir.
Havuçlar tatil parasını çıkarmak için fal bakmaya karar verip, Meto’ların kafede falcılığa başlar. Fal baktırmak için kimse gelmeyince Havuç, Teo ve Basri kafa kafaya verip bir plan yapar… Havuç’un çok iyi fal baktığını öğrenen Damla fal baktırmaya karar verir. Havuç fal bakarken sürekli kendini anlatsa da Damla bir türlü durumu anlamaz…
Bebekken sünnet olan Orçun sünnet elbisesi giymek için bir daha sünnet olmak ister. Sünnet olmak istiyorum diye tutturan Orçun’a evde bir sünnet töreni hazırlanır.


Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist    : Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Zeyno Günenç (Gönül),  Alp Eren Khamis (Orçun), Volkan Severcan (Tuna), Nejat Birecik (Sinan), Ferdi Akarnur (Kemal), Melek Şahin (Emine),  Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Süleyman Yağcı (İsmail), Mehmet Auf (Selçuk), Vatan Şaşmaz (Engin), Meriç Acemi (Yasemin), Serkan Balbal (Tolga), Ceyhun Fersoy (Berke), Ömer Güney (Teo), Ali Barışık (Basri), Dolunay Pircioğlu (Müge), Gülçin Hatıhan (Canan), Sultan Ulutaş (Damla), Bengü Şen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Emin Gümüşkaya (Seyyar Tayyar), Sinan Bengier (Paratoner Osman)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43834/cocuklar-duymasin.html