Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mirgün Cabas ile Her Yer

Mirgün Cabas ile Her Yer
Mirgün Cabas, motosikletleriyle dünyayı gezen maceraperest arkadaşları Fem Güçlütürk ve Sarper Sesli, Türkiye’nin en cazip motosiklet rotasını takip ederek Türkiye turuna devam ediyor.Mirgün ve arkadaşlarının bu haftaki hedefi Kars’a gitmek.

MİRGÜN CABAS İLE HER YER
Motosikletle Kars
 -2.bölüm-
Mirgün Cabas, motosikletleriyle dünyayı gezen maceraperest arkadaşları Fem Güçlütürk ve Sarper Sesli, Türkiye’nin en cazip motosiklet rotasını takip ederek Türkiye turuna devam ediyor. Ilk bölümde Van ve  Doğubeyazıt’a gitmiş, Ağrı Dağı’na motosikletle tırmanmayı denemişlerdi.  Ağrı Dağı’nın 2200’ncü metresinde motosikletlerini bozan üçlü, kamyon çağırmışlardı.
Mirgün ve arkadaşlarının bu haftaki hedefi Kars’a gitmek. Ancak bu seyahate devam edebilmeleri için arızalanan motosikletlerinin tamir edilmesi gerekiyor. Kamyonla tamirhaneye gelen üçlü hangi sürprizlerle karşılaşıyor? Kars’ta ‘Ucube’ heykelin yerinde şimdi ne var?
Kars yolunda görülecek yerler, ilgi çekici söyleşiler ve yaşadıkları ilginç anılar görüntüleriyle bu akşamki programda ekrana gelecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43837/mirgun-cabas-ile-her-yer.html