Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Upstairs Downstairs

Upstairs Downstairs
Arkadaşı Kent Dükü’nün yardım istemesi üzerine Sör Hallam zor durumda kalır. Bu arada 165 East Place’in üzerinde kara bulutlar dolaşmaktadır. Lady Agnes çocuğunun doğumunu beklerken ailenin geri kalanı konuşmayı reddeden Lotte konusunda endşe etmektedir.

BAFTA, Emmy ve Altın Küre dahil 11 Ödül 70’ten fazla ülkede gösterim 1 milyar izleyici Kostüm Drama’nın En İyi Örneklerinden
Upstairs Downstairs
Final... Final... Final...
TV tarihinin en sevilen dizilerinden “Upstairs Downstairs”, yepyeni bir kadro ve müthiş bir yapım kalitesiyle yeniden gün ışığına çıktı. 70’lerin ünlü İngiliz dizisi “Upstairs Downstairs”, üç bölümlük bu yeni uyarlama ile TV’ye döndü. Dizide, 165 Eaton Place’te ikamet eden zengin Bellamy ailesinin ve onların emrinde çalışan hizmetçi grubunun maceraları anlatılıyor.
Finalde neler olacak?
Arkadaşı Kent Dükü’nün yardım istemesi üzerine Sör Hallam zor durumda kalır. Bu arada 165 East Place’in üzerinde kara bulutlar dolaşmaktadır. Lady Agnes çocuğunun doğumunu beklerken ailenin geri kalanı konuşmayı reddeden Lotte konusunda endşe etmektedir. Sonunda kral tahtından feragat ederken Sör Hallam hayatını sonsuza kadar değiştirecek şaşırtıcı bir aile sırrını keşfeder.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43883/upstairs-downstairs.html