Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Şov’a bu hafta ünlü şarkıcı Doğuş ve Balat’ın Gülü olarak tanınan şarkıcı Gamze Bulut konuk oluyor.

ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ VE GAMZE BULUT MAHMUT TUNCER ŞOV’A KONUK OLUYOR
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Şov’a bu hafta ünlü şarkıcı Doğuş ve Balat’ın Gülü olarak tanınan şarkıcı Gamze Bulut konuk oluyor. Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle Mahmut Tuncer Şov her Cumartesi 21.00’de evlerinize konuk oluyor.
Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Şov her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Bu haftaki programa güçlü sesi ve birbirinden özel parçalarıyla pop müziğin önemli isimlerinden Doğuş sevenleriyle buluşuyor. Programın diğer konuğu Balat’ın Gülü olarak tanınan şarkıcı Gamze Bulut söylediği parçalarla programa renk katıyor. Doğuş ve Balat’ın Gülü Gamze Bulut söyledikleri parçalar ve eğlenceli sohbetleriyle izleyicilere muhteşem bir eğlence sunuyorlar.
Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Şov Cumartesi akşamı ünlü şarkıcı Doğuş ve Balat’ın Gülü Gamze Bulut’un konuk olduğu programla ekrana geliyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43887/mahmut-tuncer-show.html