Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gurur

Gurur
Paskalya gelmiştir. Kalp spazmları sıklaşan Giuseppe, Aurora ile Anna’yı göremeden ölmekten korkmaktadır. Annesinin ricasını kıramayan Anna da, kardeşiyle sadece Paskalya’yı geçirmek üzere köşke dönmeye karar verir.

Gurur
(THE PRIDE)
(6.BÖLÜM)
İtalya’da geçen muhteşem bir aşk hikayesi… Geleneklere hatta ölüme meydan okuyan rüya gibi, tutkulu bir aşk… Sevdiğinden vazgeçmeyen asil ve Gururlu, güzeller güzeli bir kadın…
2003’de on üç bölüm olarak başlayan ancak gördüğü ilgi üzerine yapımına 2008 ve 2009’da da devam edilen dizinin yönetmenliğini Giorgio Serefani ve Vittorio De Sisti’ni üstleniyor. Dizinin başrollerini ise Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari ve Franco Castellano paylaşıyor.
The Pride dizisinin altıncı bölüm özeti:
Paskalya gelmiştir. Kalp spazmları sıklaşan Giuseppe, Aurora ile Anna’yı göremeden ölmekten korkmaktadır. Annesinin ricasını kıramayan Anna da, kardeşiyle sadece Paskalya’yı geçirmek üzere köşke dönmeye karar verir. Bu arada Anna, ağabeyi Enrico’nun kumar borcunu kapatması için halasından miras kalan araziyi devretmeye razı olur. Anna, Pietro’nun arabasıyla köşke dönerken birden fenalaşır. Çünkü bir bebek bekliyordur.   


YÖNETMENLER        : Giorgio Serafini, Vittorio De Sisti
OYUNCULAR        : Elena Sofia Ricci, Daniele Pecci, Paolo Ferrari, Franco CastellanoSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/44348/gurur.html