Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İstanbul’un Altınları

İstanbul’un Altınları
Reşat, tamirat bahanesiyle mutfağına giren İsmet ve temizlik bahanesiyle yatak odasına giren Emine’den kurtulmak için bir plan yapar. Bu sırada kadın hakları savunucusu İsmet, Reşat’ın annesi Saadet’i Reşat’a, Emine’yi de kocası Ahmet’e karşı ayaklandırma çabasındadır.

APARTMANDA AYAKLANMA VAR!
“İSTANBUL’UN ALTINLARI”
(Yeni Bölüm)
Sezonun en çok konuşulan dizisi, 2. Bölümüyle 12 Ağustos Cuma günü saat 20.30’da ATV’de!
2.Bölüm Özet:
 Reşat, tamirat bahanesiyle mutfağına giren İsmet ve temizlik bahanesiyle yatak odasına giren Emine’den kurtulmak için bir plan yapar. Bu sırada kadın hakları savunucusu İsmet, Reşat’ın annesi Saadet’i Reşat’a, Emine’yi de kocası Ahmet’e karşı ayaklandırma çabasındadır. Mustafa, babası Ahmet’i köye dönmeye ikna etmeye çalışırken Emine’nin yaptığı Kayseri mantısı, bütün planları altüst eder. İsmet’in iyice etkisi altında kalmaya başlayan Fahri evlerden sonra kuzeni Reşat’la ortak dükkanlarını da yanlış kişilere kiralamayı başarır. Ayşegül babası ve kocası Tankut arasında kalmaya devam ederken, Reşat, önce kızının, sonra eski karısının geçmişleriyle ilgili bazı sırları öğrenir.


Yapımcı        : Calinos
Yönetmen     : Yonca Güzelpınar
Senaryo        : Haluk Özenç
Oyuncular     : Haluk Bilginer (Reşat Altın), Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Salih Kalyon (Ahmet), Defne Yalnız (Emine), Gürgen Öz (Tankut), Funda Eryiğit (Ayşegül), Nadir Sarıbacak (Fahri Altın), Taner Ölmez (Mustafa), Pınar Göktaş (Monika) ve Ani İpekkaya (Saadet)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44354/istanbulun-altinlari.html