Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sen Hak Ediyorsun

Sen Hak Ediyorsun
39 yaşındaki Ali Büyüktürkmen’in hayatı henüz 22 yaşında vatani görevini yaparken hain bir mayınla tamamen değişti. Asker arkadaşının ricasıyla onun yerine nöbete giden Ali, hain bir mayın yüzünden bir bacağını kaybetti ve gözünde görme kaybı oluştu.

DÜNYA VE TÜRKİYE TELEVİZYONLARINDA BİR İLK
“SEN HAK EDİYORSUN”
(YENİ)
BAŞLIYOR!…
Sunuculuğunu Yiğit Özşener’in üstlendiği, Sen Hak Ediyorsun Cuma akşamı seyircisiyle buluşuyor!
Sen Hak Ediyorsun’un merakla beklenen ilk bölümünde İsmail Işık, Gazi arkadaşı Ali Büyüktürkmen için yarışacak. Talihliye müjdeyi ise başarılı sunucu Tanem Sivar verecek.
39 yaşındaki Ali Büyüktürkmen’in hayatı henüz 22 yaşında vatani görevini yaparken hain bir mayınla tamamen değişti. Asker arkadaşının ricasıyla onun yerine nöbete giden Ali, hain bir mayın yüzünden bir bacağını kaybetti ve gözünde görme kaybı oluştu. Gazi Ali’nin şu an 3 çocuğu ve harika bir eşi var. Engelinden dolayı ailesini geçindirmekte güçlük çeken Ali için yardıma silah arkadaşı İsmail Işık koştu!
Tek hayali çocukları ve eşine bir ev alıp, ailesini güvence altına almak olan Ali, belki de uzun zamandır halini kurduğu şeye arkadaşı İsmail ve Sen Hak Ediyorsun ekibi sayesinde kavuşacak!
Yiğit Özşener ile birlikte İsmail, Ali için yarıştı! İsmail KİM, NE ya da NERESİ sorularını cevaplayarak büyük bir ödül kazandı!
En çok kazandırmayı vadeden değil, en çok kazandıracak olan yarışmada her şeyden habersiz Ali Büyüktürkmen’in hayalleri gerçek olabilecek mi?Sen Hak Ediyorsun 12 Ağustos Cuma akşamı, 22.20’de atv ekranlarında!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44355/sen-hak-ediyorsun.html