Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Küçük Sırlar

Küçük Sırlar
Ayşegül ve Çetin havuzda baş başayken, Su tarafından gizlice videoya çekildiklerini fark etmezler. Su müthiş bir koz yakalamanın heyecanıyla oradan çıkar. Artık oyunu o yönetecektir. Ayşegül’ü arar ve Çet’le ilişkisini bildiğini, delili olduğunu söyleyerek Ayşegül’ü tehdit eder.

KÜÇÜK SIRLAR
Şimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...
Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Cuma akşamları Star TV’de!
53.bölüm:
Ayşegül ve Çetin havuzda baş başayken, Su tarafından gizlice videoya çekildiklerini fark etmezler. Su müthiş bir koz yakalamanın heyecanıyla oradan çıkar. Artık oyunu o yönetecektir.  Ayşegül’ü arar ve Çet’le ilişkisini bildiğini, delili olduğunu söyleyerek Ayşegül’ü tehdit eder. Ayşegül bu ilişkinin ortalığa dökülmesini istemiyorsa Su’dan ve Demir’den uzak duracaktır. Ayşegül ilk kez büyük bir darbe yemektedir. Üstelik Çetin bunu öğrenirse, hırsı yüzünden ilişkilerini tehlikeye atmış olduğu için onu kaybedebilir.
Fikriye yolculuktan geri döner. Demir ve Su’yu konuşmak üzere bir yemeğe çağırır. İki sevgili yakalandıklarından emin Fikriye’nin gazabına karşı ortak bir plan yapmaya çalışırlar.
Neslişah Ömer’in Biricik’le iş yapmasını yasaklamaya kalkar ama bu Ömer’in iyice gerilmesine sebep olur. Kavga ederler. Neslişah Biricik’le yüzleşmeye karar verir. Bunu duyan Ömer iyice kızar ve evi terk edip otele yerleşir. Otelde karşılaştığı Biricik’in şevkatli hali Ömer’i etkiler.
Heves Saygın’ın onu Arzu ile aldattığından emin intikam planları yapmaktadır. Ama Ayşegül’ün bu konuyla ilgili başka hesapları vardır. Su’yu durdurmak için Arzu’ya yanaşır. Ayşegül, Arzu’nun hala Ali’ye aşık olduğunu anlar. Ali’nin aşkını ona geri verme vaadiyle Su’ya ihanet etmesini ister. O video kaydını Su’yun telefonundan silmelidir. Ali’ye bir türlü ulaşamayan Arzu’nun içi içini yer. Sonunda Ayşegül’e yenilir ama bu herkes için sonun başlangıcı olacaktır.


Yapım                : Tims Production – Timur Savcı
Yönetmen            : Cevriye Demir
Müzik                : Sarp Özdemiroğlu, Erkin Arslan               
Senaryo            : Nükhet Bıçakçı, Aylin Alıveren
Oyuncular            : Sinem Kobal (Su), Burak Özçivit (Çetin), Merve Boluğur (Ayşegül), Birkan Sokullu (Demir), İpek Karapınar (Arzu), Kadir Doğulu (Ali), Ecem Uzun (Meriç), Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem Mabeynci), Gonca Vuslateri (Ceyla), Dilara Öztunç (Heves), Yıldız Kültür (Fikriye), Şenay Gürler (Şebnem), Ebru Akel (Biricik).Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44357/kucuk-sirlar.html