Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bir Çocuk Sevdim

Bir Çocuk Sevdim
Ailesinin baskısıyla Amerika’ya giden Sinan, ilk aşkı Mine’yi asla unutamadı. Geçirdiği paraşüt kazasından sonra apar topar yanına giden ailesini ikna eden Sinan, ilk aşkı Mine için İstanbul’a dönüyor.

Sinan ilk aşkı için geri dönüyor
Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları sevilen dizisi “Bir Çocuk Sevdim”de merakla beklenilen an geldi. Sinan ilk aşkı Mine için Amerika’dan geri dönüyor.
Ailesinin baskısıyla Amerika’ya giden Sinan, ilk aşkı Mine’yi asla unutamadı. Geçirdiği paraşüt kazasından sonra apar topar yanına giden ailesini ikna eden Sinan, ilk aşkı Mine için İstanbul’a dönüyor.
Sinan’ın Amerika’dan dönüş çekimleri  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gerçekleştirildi. Yaklaşık 6 saat süren çekimler için bir uçak ambulansı ve bir kara ambulansı kullanıldı. Sabah saatlerinde yapılan çekim için yaklaşık 100 kişilik teknik ekip görev aldı.
Dizinin bu akşam ekranlara gelecek olan bölümü yine heyecan dolu. İzleyiciler bu bölümde; “Bebeğini kaybetmemek ve ailesiyle arasını düzeltmek uğruna Timur’un teklifine evet cevabı veren ve nikah hazırlıkları yapan Mine, Sinan’ın dönüşünden habersiz evlenecek mi?”, “Geçirdiği kazanın etkilerini halen üzerinde taşırken Mine’yi görebilmek için okul kapısına giden Sinan, Mine’yi görebilecek mi?” sorularının yanıtını bulacak.
Dizinin bu bölümünün konusu ise şöyle; Merve, ne yaptığını bilmeden tekneyi alıp açılmıştır fakat, kontrolü kaybedince denizin ortasında tek başına kalır. Timur, çok geçmeden kızının ortadan kaybolduğunu fark eder ve peşine düşer. Mine evlenmeyi kabul etse de, teyzesinin hapisten çıkmasını beklemektedir. Karnı giderek büyürken Turan’ın sabrı taşmaktadır. Ve Süreyya sonunda mahkemeye çıkar. Sonuç, herkesi birden etkileyecektir. Öte yandan berberde çalışmaya başlayan Erdal’ın derdi bir an önce Funda’yla evlenmektir. Fakat bitmeyen hadiseler yüzünden sıra bir türlü ona gelemez. Emine ise duygularını kimseye açamaz ve sinir nöbetleri devam eder.
Mine adım adım evliliğe doğru giderken, her şeyden habersiz Sinan, Amerika’dan döner. Ve aklında bir tek şey vardır: Mine’ye gitmek.


Yapım            : TMC film
Yapımcı        : Erol Avcı   
Yönetmen        : Cevdet Mercan
Senaryo        : Gaye Boralıoğlu,Sema Ali Erol, Figen Şakacı,Emine Algan, Ümit Kıvanç
Müzik            : Cem Tuncer,Nail Yurtsever
Oyuncular        :Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Çetin Tekindor (Turan), Gülçin Şantırcıoğlu (Sebahat),Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Arzu Gamze Kılınç (Süreyya), Onuryay Evrentan (Emine),İnan Ulaş Torun (Erdal), İlayda Alişan (Meryem),Cansu Koç (Funda)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45625/bir-cocuk-sevdim.html