Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Geniş Aile

Geniş Aile
Cevahir ve Bilal, Besim’den evlerinin altında tarihi bir tabakanın gömülü olduğunu öğrenirler. Paranın kokusunu alan Cevahir ve Bilal 1 milyon dolar değerindeki tabakayı bulmak için hemen harekete geçer.

“GENİŞ AİLE”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rasim Öztekin,  Fırat Tanış, Azra Akın, Emel Çölgeçen, Mine Teber, Bihter Dinçel, İlker Ayrık, Bülent Çolak, Mustafa Uzunyılmaz, Ahmet Sarsılmaz, Ali Tutal,Sevim Gelenbe,Halil Kumova,Bora Akkaş,Gizem Akman,Tolga Canbeyli,Ahmet Biltekin,Mustafa İnay,Emrah Süner,Şehnaz Uğur,Alican Yılmaz,Berat Efe Parlar,Ege Engin Çıray ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile yeni bölümüyle Star TV’de.
106.bölüm:
BACANAKLAR DEFİNE PEŞİNDE…
EVLERİNİN ALTINDA 1 MİLYON DOLARLIK TARİHİ BİR GÖMÜ OLDUĞUNU ÖĞRENEN CEVAHİR VE BİLAL EVİ KAZMAYA BAŞLARLAR.
Cevahir ve Bilal, Besim’den evlerinin altında tarihi bir tabakanın gömülü olduğunu öğrenirler. Paranın kokusunu alan Cevahir ve Bilal 1 milyon dolar değerindeki tabakayı bulmak için hemen harekete geçer. Kimseye çaktırmadan bu tarihi gömüyü ortaya çıkarmak için Cevahir’in aklına müthiş bir plan gelir. Evi bir an önce boşaltmak için ailenin kadınları ve erkeklerini birbirlerine düşürürler. Her iki taraf da diğeri olmadan daha güzel yaşayabileceklerini ispatlamak için evleri ayırırlar. Erkekler evin geçimini sağladıklarını ve kendileri olmadan kadınların yaşayamayacağını savunurken; kadınlar ise, evi çekip çevirenin kendileri olduğunu, kadınlar olmadan erkeklerin pislik içinde yaşayacağını savunurlar. Ancak iddiaya girmek kazanmaktan daha zorludur. Kadınlar para kazanmanın derdine düşerken, erkekler ise ev, temizlik, yemek işlerine girişirler. İlk pes eden iddiayı kaybedecektir.
Amaçlarına ulaşıp evi boşaltan Cevahir ve Bilal de Besim’i eve getirip tarihi tabakayı bulmak için kazıyı başlatırlar. Kazı için evin altını üstüne getiren bacanaklar temizlik işi için Ulvi’den yardım isterler. Ancak Ulvi, evi temizlemek için temizlikçi kadın yerine iki Nataşa getirince zaten karışık ve gergin olan ortam iyice arapsaçına döner.


Yapımcı        : D Productions
Dramalar Direktörü: Elif Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı    : Ahmet Kayımtu
Yönetmen        : Ömer Uğur
Senaryo        : Cüneyt İnay
Müzik            : Cem Erman
Oyuncular: Cevahir(Ufuk Özkan), Azra Akın (Neşe), Emel Çölgeçen (Nilüfer) Kuddusi(Rasim Öztekin),Muazzez(Mine Teber),Koyu Bilal(Fırat Tanış),Mürsel (İlker Ayrık),Nazan(Bihter Dinçel), Ulvi(Bülent Çolak),Devir(Mustafa Uzunyılmaz),Zekai(Bora Akkaş), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Cüneyt (Berat Efe Parlar), Pırıl(Gizem Akman), Somer ( Ege Engin Çıray), Şoray (Aytar Kakınç), Ekber (Ali Tutal), Katip(Mehmet Polat),Adviye (Sevim Gelenbe), Ümran (Yakup Yavru) ve Hafize (Tanju Tuncel)



Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45629/genis-aile.html