Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Firar

Firar
Aziz Ağa’nın sağlık durumu iyiye giderken Bahtiyanlar artık İstanbul’daki evlerinde yaşamaya karar verirler. Baş düşmanları Nadir’in Mardin’den kaçtığının farkındadırlar. Nadir’e Gazi ve Bahar üzerinden ulaşmayı planlarlar.

FİRAR
Aklı Firar, gönlü Firar, hayattan Firar
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu, Ece Çeşmioğlu, ve Engin Şenkan’ın paylaştığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı, yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Firar, bu akşam Star’da ekranlara gelecek.
7.bölüm özeti:
Bahtiyanlar’ı İstanbul’da Zor Günler Bekliyor…
Aziz Ağa’nın sağlık durumu iyiye giderken Bahtiyanlar artık İstanbul’daki evlerinde yaşamaya karar verirler. Baş düşmanları Nadir’in Mardin’den kaçtığının farkındadırlar. Nadir’e Gazi ve Bahar üzerinden ulaşmayı planlarlar. Aziz Ağa’nın ölüm peşini bırakmıştır ama iyileşir iyileşmez Asude ile nikah kıyması kaçınılmazdır. Civan da bir yandan Mardin’deki işleri İstanbul’a taşıma ile uğraşırken henüz Nadir’i yakalayamamanın öfkesini duymaktadır.
Firar halde İstanbul’a gelen Nadir ise her zamankinden daha çok dikkatli olmak zorundadır. Bir yandan polis peşindedir bir yandan Bahtiyanlar’ın intikamı. Tek mutluluğu oğlu Memed’e kavuşmuş olmaktır.Can yoldaşı Turaç ile birlikte saklanmak için güvenli bir yere yerleşirler, ancak burada fazla kalamazlar. Memed’in de hastalığının iyice artması Nadir’in elini kolunu iyice bağlar.
Gönül ise hiç bilmediği, hiç tanımadığı bir hayata başlamıştır. Yaptığı, sebep olduğu ve başına gelen her şey için pişmanlık duyar. Oğlunun özlemine neredeyse dayanamaz. Ama onun için seçilen yeni hayatı istemese de yaşamak zorundadır. Bu zor günlerindeki tek destekçisi ve onu koruyan tek insan genelevdeki Fadik’tir.


YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), Ece Çeşmioğlu ( Bahar), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Lila Gürman (Mahur Hanım), Didem Balçın (Gönül), Şebnem Hassanisoughi (Asude), Beyza Şekerci (Cemre), Ali Nuri Türkoğlu (Kudret), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç), Kartal Balaban (Atıl), Meral Niron (Nine).

Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat BaşaranSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45630/firar.html