Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yıllar Sonra

Yıllar Sonra
Şahin’in ölümüyle yıkılan Leyla, Merve ve Yağmur’un varlığını öğrenmesiyle bir kez daha yıkılır. Yıllardır inandığı her şey yerle bir olmuştur. Aslı, Harun’un varlığına sarılır. Fakat Harun, Aslı’yı çok tehlikeli bir yola sürüklemektedir.

Leyla büyük bir acının ortasında
Kanal D’nin başrollerinde Aydan Şener ve Tarık Tarcan’ın oynadıkları, Burcu Kara, Alpay Atalan, Elif Atakan ve Münire Apaydın’ın da diğer önemli rollerini üstlendikleri yeni dizisi “Yıllar Sonra” bu akşam 2. Bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Leyla, Şahin7in ölümüyle yıkılıyor ve büyük bir acının ortasında kalıyor.
Şahin’in ölümüyle yıkılan Leyla, Merve ve Yağmur’un varlığını öğrenmesiyle bir kez daha yıkılır. Yıllardır inandığı her şey yerle bir olmuştur. Aslı, Harun’un varlığına sarılır. Fakat Harun, Aslı’yı çok tehlikeli bir yola sürüklemektedir. Leyla ve çocuklarını çok zorlu bir sınav bekler. Öteki taraftan Rasim Gürel, Şahin’in ölümüne çok sevinirken, artık ihale için uğraşmasına da gerek kalmadığını düşünür.  Abisinin acısını çabuk atlatan Birsen, holdingin başına geçme hayalleri kurarken, Hasan tehlikeyi önceden sezer ve önlemini alır. Merve tutuklanır. Merve’yi haberlerde gören Tahir yıllar önce yetiştirme yurdunda kaybettiği kardeşi olduğunu anlar. Merve ve Yağmur artık yalnız değillerdir. Tahir, Merve’nin yaşadığı acıların hesabını elbette Ulupınar Holding’den soracaktır. Leyla’nın işi artık çok zordur. Bir tarafta güvendiği kocasının ölüm acısı, bir tarafta arkasında bıraktığı koca bir ihanet, bir tarafta Rasim Gürel tehlikesi ve bir tarafta hırslarıyla hareket eden görümcesi ve üç çocuğunun sorumluluğu artık omuzlarındadır. Her zamankinden daha güçlü olmak zorundadır.


Yapım            : Erler Film
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Mahinur Ergün
Müzik                 : Gökhan Kırdar
Oyuncular        : Aydan Şener (Leyla), Burcu Kara (Seda), Alpay Atalan (Tahir), Tarık Tarcan (Murat), Kerem Atabeyoğlu (Rasim),Elif Atakan (Aslı), Uğur Ekren (Harun), Şebnem Azade (Merve), Kaan Aypulat (Yalçın), Münire Apaydın (Birsen), Kerem Even (Mert), Eftelya Faraç (Yağmur), Mazlum Kiper (Osman), Cem Kurtoğlu (Kadir), Tibet Çelik (Fırat), Halef Tiken (Ahmet), Murat Ergün (Yaşar), Melih Çardak (Memik), Ali Ragıp İpin (Hasan), Aylin Kılınçarslan (Nursel)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45633/yillar-sonra.html