Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Canım Ailem

Canım Ailem
Meliha ve Samim’in barışması iki evde de bayram havası estirir. Meliha barıştıklarını kız kardeşlerine söylemezken, Samim Mertcan’ın da yardımıyla büyük bir ziyafet hazırlığına girer.

MELİHA VE SAMİM’İN BARIŞMASI EVDE BAYRAM HAVASI ESTİRİR
TMC yapımın hazırladığı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı başrollerini ise Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı “CANIM AİLEM” onuncu bölümüyle ekrana geliyor.
Samim (Uğur Yücel) 45 yaşına kadar hayatta hiçbir sorumluluk almamıştır. Kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybeden Samim, ardından üç yeğeniyle baş başa kalır. Yerleşik bir hayata geçmek zorunda kalan Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar.
Dizinin onuncu bölümünde, Meliha ve Samim’in barışması iki evde de bayram havası estirir. Meliha barıştıklarını kız kardeşlerine söylemezken, Samim Mertcan’ın da yardımıyla büyük bir ziyafet hazırlığına girer. Bu sırada Seyhan’ın çalıştığı otelin kapanmak üzere olması ve Ali’yle Seyhan’ın işsiz kalması evdeki huzuru kaçırır. Bu sırada, söz tepsisi alış verişine çıkan Feride, Muazzez’in cimriliğiyle uğraşmaktadır. Samim, Meliha, Ali ve Seyhan akşam kapı önünde, hava parası karşılığında devredilecek oteli kiralama hayalleri kurar. Hayal çok tatlı, bir o kadar da uzaktır. Ama Seyhan’ı üzgün görmeye dayanamayan Ali, oteli kiralamaya kararlıdır. Bu durumu öğrenen Halim nasıl bir tepki verecektir?


Yapım: TMC, Yapımcı: Erol Avcı, Senaryo: Selin Tunç, Yönetmen: Sadullah Celen, Genel Koordinatör: Güzide Balcı, Oyuncular: Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Sezgi Mengi, Deniz Denker, Alpay Şayhan, Hikmet Körmükçü, Candan Sabuncu, Oktay Gürsoy, Sevtap Özaltun, Nejat Birecik, Fırat Doğruluoğlu, Emre Karayel, Haldun Boysan.Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45634/canim-ailem.html