Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cumhuriyet Coşkusu

Cumhuriyet Coşkusu
Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlanıyor. Cumhuriyetimizin 88’inci yıldönümü kutlamaları bugün (Cumartesi) özel yayınlarla ekrana gelecek.

“CUMHURİYET COŞKUSU”
Cumhuriyet Bayramı Özel Programı
Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlanıyor. Cumhuriyetimizin 88’inci yıldönümü kutlamaları bugün (Cumartesi) özel yayınlarla ekrana gelecek. Erhan Ertürk’in sunacağı özel yayında NTV, 88. yıl coşkusunu Türkiye’nin dört bir yanından canlı yayınlarla yansıtacak, Ertürk canlı yayın konuklarıyla ile birlikte Cumhuriyetin hayata etkilerini ve kazanımlarını konuşacak.
Cumhuriyet’in ilanının ne anlama geldiği, kadın hakları, tarih, kültür ve sanat konusunda yaşanan değişim ve gelişimi Erhan Ertürk konuklarıyla konuşacak. Prof. Dr. Ali Arslan Cumhuriyet’in anlamını anlatırken, Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Orhan Çekiç Cumhuriyet ve sanatı konusuyla ekranda olacak.
Yazar Ayşe Kulin Cumhuriyet ve kadın, Prof. Dr. İlber Ortaylı da Cumhuriyet tarihi konusunda Erhan Ertürk’ün sorularını yanıtlayacak, bilgilerini izleyiciler ile paylaşacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45635/cumhuriyet-coskusu.html