Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta şarkıcı Zeynep Başkan ve Hakan Tosun konuk olacak. Konuklar söyleyecekleri parçalarla izleyicilere muhteşem bir eğlence sunacak.

ZEYNEP BAŞKAN VE HAKAN TOSUN Mahmut Tuncer Show’DA
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta şarkıcı Zeynep Başkan ve Hakan Tosun konuk olacak. Konuklar söyleyecekleri parçalarla izleyicilere muhteşem bir eğlence sunacak. Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle Mahmut Tuncer Show Cumartesi 19.00’da evlerinize konuk oluyor.
Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Show her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Programa bu hafta türkücü Zeynep Başkan ve fantezi müziğin güçlü ve başarılı sesi Hakan Tosun konuk olacak. Konuklar kendilerine has yorumları ve son albümlerinden söyleyecekleri parçalarla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacaklar.
Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı Zeynep Başkan ve Hakan Tosun’un konuk olacağı programla ekrana gelecek.
Mahmut Tuncer Show her Cumartesi 19.00’da Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45638/mahmut-tuncer-show.html