Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yahşi Cazibe

Yahşi Cazibe
Kemal, Itır’ın erkek arkadaşının nasıl biri olduğunu görmek için onu yemeğe davet eder. Yalnız ortada bir sorun vardır. Itır’ın erkek arkadaşı Kemal’in pek de onaylayacağı tipte bir genç değildir.

SİMGE’NİN ESKİ SEVGİLİSİ KEMAL’E KOMŞU OLURSA…
BEKİR AKSOY, “Yahşi Cazibe” kadrosunda!
Gökşen (Bekir Aksoy), Kemal ve Cazibe’nin yeni komşusu olur. Oğlu Gökberk (Bilgehan Sezer) ile yaşayan Gökşen, Simge’nin eski sevgilisidir. Diğer taraftan da Cazibe ile ilgilenmeye başlar…
Yahşi Cazibe” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 29 Ekim Cumartesi 20.00’de ATV’de.
 “YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
60. Bölüm Özeti 
Kemal, Itır’ın erkek arkadaşının nasıl biri olduğunu görmek için onu yemeğe davet eder. Yalnız ortada bir sorun vardır. Itır’ın erkek arkadaşı Kemal’in pek de onaylayacağı tipte bir genç değildir. Cazibe duruma el atar ve bir plan yapar. Plana göre Barış, kılık değiştirip Itır’ın erkek arkadaşı Batuhanmış gibi yemeğe gelecektir. Ne var ki Kemal’in damat adayı için hazırladığı çok çetin sınavlar vardır.


Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         :Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Belma Canciğer (Makbule Geçer), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Erdal Türkmen (Ziverbey), Ege Gökenli (Itır), İnci Pars (Tutkunaz), Bilgehan Sezer (Gökberk), Ali Ege Vurkır (Şeref), Bekir Aksoy (Gökşen)

   Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45639/yahsi-cazibe.html