Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor.

YENİ BÖLÜM
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
“YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE” KIBRIS’TA  YETENEKLERİNİ ARAMAYA DEVAM EDİYOR !
Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yeni yayın döneminde de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yine birbirinden ilginç yetenekleri keşfetmeye hazırlanıyor. 
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor. Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, saklı kalmış yetenekler milyonların önüne çıkacak. Halkın ve jürinin beğenisiyle Türkiye’nin yeteneği seçilecek.Yeni yayın döneminde ise seyircileri nasıl yeteneklerin beklediği merak konusu…
“Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu Cumartesi Kıbrıs’ta, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Türkiye’nin yeteneklerini aramaya devam ediyor. “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yeni bölümü ile 29 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!


YAPIM:           Acun Ilıcalı Production
YAPIMCI:      Acun IlıcalıSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45642/yetenek-sizsiniz-turkiye.html