Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bayram Özel

Bayram Özel
Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’ın birlikte sunduğu NTV’nin Bayram Özel programının son bölümünde önce Selami Şahin, sobeti ve şarkılarıyla ekrana gelirken, ardından Mert Fırat, Tuba Ünsal, Açelya Devrim Yılhan konuk olacak…

NTV Bayram Ekranı
“BAYRAM ÖZEL”
Selami Şahin, Mert Fırat, Tuba Ünsal, Açelya Devrim Yılhan
NTV Bayram Ekranı’nda!
Burcu Esmersoy ve Yekta Kopan’ın birlikte sunduğu NTV’nin Bayram Özel programının son bölümünde önce Selami Şahin, sobeti ve şarkılarıyla ekrana gelirken, ardından Mert Fırat, Tuba Ünsal, Açelya Devrim Yılhan konuk olacak… Program saat 09:15, 18:15’de ve iki bölüm birlikte saat 22:00’de ekrana gelecek.
SELAMİ ŞAHİN İLE BAYRAM SOHBETİ
Bugüne kadar 150’den fazla hit şarkıya imza atan ve son albümü “Mahzen”le bir kez daha müzikseverlerle buluşan Selami Şahin, NTV Bayram Özel’de... Başka şarkıcılardan dinlediğimiz ama kendisinin hiç seslendirmediği bestelerini son albümünde yorumlayan Selami Şahin eski bayramlardan müzik kariyerine keyifli bayram sohbetine imza atıyor ve “Benim için öldün artık”, “Gözler kalbin aynasıdır” ve “Canım sevgilim” şarkılarını programda seslendiriyor.   
MERT FIRAT, TUBA ÜNSAL, AÇELYA DEVRİM YILHAN
Cuma günü vizyona girecek Özer Kızıltan’nın yönettiği “Beni Unutma” fiminde oynayan Mert Fırat, Tuba Ünsal, Açelya Devrim Yılhan programın bir başka konuk grubu. Üç oyuncu sanat yaşamları, bayramların hayatlarındaki yerini ve hiç beklemedikleri bir anda tanışan ve birbirlerine büyük bir tutku ve aşkla bağlanan iki genç insanın aşk hikayesini anlatan son filmlerini anlatıyor.
Bu yıl sinema ve televizyonun aranan oyuncularından biri olan Mert Fırat, rol aldığı yakında vizyona girecek bir başka filmi Çağan Irmak’ın “Dedemin İnsanları” ve 21 Kasım’da Star TV’de başlayacak “Bir Ömür Yetmez” dizisinden de bahsedecek…
Bayram Özel, Çarşamba’ya saat 09:15 ve 18:20’de. Iki bölüm birlikte saat 22:00’de...
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45852/bayram-ozel.html