Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 007 James Bond:Başka Gün Öl

007 James Bond:Başka Gün Öl
Bond, sonucu felaket olacak bir savaşı önlemek ve bir haini bulmak için Hong Kong’tan Küba’ya, Küba’dan Londra’ya dünyayı dolaşıyor.

007 JAMES BOND: BAŞKA GÜN ÖL

Konu   :James Bond’un bu seferki macerası; Kuzey ve Güney Kore arasındaki tarafsız bölgedeki bir mayın tarlasında yapılan bir hovercraft takip sahnesiyle başlıyor. Bond, sonucu felaket olacak bir savaşı önlemek ve bir haini bulmak için Hong Kong’tan Küba’ya, Küba’dan Londra’ya dünyayı dolaşıyor. Bu arada yolu, Jinx ve Miranda Frost’la kesişiyor ki, bu iki güzel bayan her Bond filminde olduğu gibi maceranın iki önemli kahramanı oluyorlar. Psikopat bir megaloman olan Gustav Graves ve onun sağ kolu Zoo’yu bulmak için İzlanda’ya giden Bond burada kötü adamın inine yani tamamı buzdan yapılmış sarayına sızıyor ve yeni teknolojiyle üretilmiş son derece tehlikeli bir silahı ilk elden tecrübe ediyor. Bond’un sonunda asıl düşmanıyla yüzleştiği yer, hikayenin başladığı yer olan Kore oluyor. Bu müthiş macerayı sakın kaçırmayın!
 


Orijinal Adı: 007 James Bond: Die Another Day
Yönetmen    : Lee Tamahori, James Hambidge, Fred Hole, Jim Morahan, Ken Court,  Mark Harris
Yapım Yılı     : 2002 - ABD
Tür        : Gerilim-Aksiyon-Macera
Oyuncular    : Halle Berry, Pierce Brosnan, Madonna, Michael Madsen, Judi Dench, Rosamund Pike, Colin Salmon, John Cleese, Toby Stephens, Will Yun Lee, Rick Yune, Lawrence Makoare, Emilio Echevarria, Samantha Bond, Mikhail Gorevoy, Kenneth TsangSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45859/007-james-bondbaska-gun-ol.html