Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Şanslı Masa

Şanslı Masa
Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan’ın moderatörlüğünü yaptıkları programda; bir mekânda, şanslı masayı seçip kameralarını gizleyen ekip, partneriyle birlikte yarışmacıyı belirliyor. Ve ansızın yarışmacıyı çağırıp, partnerinin haberi olmadan ona bir kulaklık veriyor.

Şanslı Masa” yine kahkaha dolu
Perşembe akşamlarının vazgeçilmezlerinden olan “Şanslı Masa”,  bu akşam da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Kanal D’nin büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen yarışma programı “Şanslı Masa” bu akşam da eğlence ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan’ın moderatörlüğünü yaptıkları programda; bir mekânda, şanslı masayı seçip kameralarını gizleyen ekip, partneriyle birlikte yarışmacıyı belirliyor. Ve ansızın yarışmacıyı çağırıp, partnerinin haberi olmadan ona bir kulaklık veriyor. Bu sayede yarışmacı ile iletişim kuruluyor. Yarışmacıya görevler veriliyor ve akabinde de yarışma başlıyor. Yarışmacılar bazen karşısındakine yalanlar söylüyor, bazen de restoranın içinde şarkılar söylüyor. Karşısındakinin tahammül sınırlarını zorlayan yarışmacılar, etapları tamamlayıp büyük ödüle ulaşmaya çalışıyor. Ama bu sırada bunu sadece o biliyor. Bütün etapları geçen yarışmacı 5 bin TL’lik ödülün de sahibi oluyor. Eğlence ve kahkaha garantili yarışma programı “Şanslı Masa”yı kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45870/sansli-masa.html