Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor.

YENİ BÖLÜM
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
“YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE” YETENEKLERİNİ AYDIN’DA
 ARAMAYA DEVAM EDİYOR !
Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yine birbirinden ilginç yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor. Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, saklı kalmış yetenekler milyonların önüne çıkacak. Halkın ve jürinin beğenisiyle Türkiye’nin yeteneği seçilecek.
 “Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu Cumartesi, Aydın’da Adnan Menderes Üniversitesi’nde Türkiye’nin yeteneklerini aramaya devam ediyor. “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yeni bölümü ile 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…


YAPIM:           Acun Ilıcalı Production
YAPIMCI:      Acun Ilıcalı
 Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46034/yetenek-sizsiniz-turkiye.html