Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yahşi Cazibe

Yahşi Cazibe
Kemal şirkette yapılan bir çekilişten iki kişilik Antalya seyahati kazanır. Hulusi Cazibe’yle evli bilinen Kemal’i, tatile gönderir. Öte yandan Kaptan Pilot Gökşen’in mesleğiyle ilgili caka satmalarından gına gelen Kemal, Barış’a bir görev verir.

CAZİBE’YE SÜPRİZ TATİL!
Yahşi Cazibe” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 10 Aralık Cumartesi 20.00’de ATV’de.
 “YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)   
66. Bölüm Özeti 
Kemal şirkette yapılan bir çekilişten iki kişilik Antalya seyahati kazanır. Hulusi Cazibe’yle evli bilinen Kemal’i, tatile gönderir. Öte yandan Kaptan Pilot Gökşen’in mesleğiyle ilgili caka satmalarından gına gelen Kemal, Barış’a bir görev verir. Plana göre Barış Gökşen’i sarhoş edecek ve bu sayede Gökşen uçuşa gidemeyecek ve işinden olacaktır. Ne var ki planda bazı terslikler olur. Kemal ve Cazibe normalde Gökşen’in kullanması gereken Antalya uçağıyla havalandıklarında, kokpitte hiç tahmin etmedikleri birinin olduğunu öğrenirler.


Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         :Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Belma Canciğer (Makbule Geçer), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Erdal Türkmen (Ziverbey), Ege Gökenli (Itır), İnci Pars (Tutkunaz), Bilgehan Sezer (Gökberk), Ali Ege Vurkır (Şeref), Bekir Aksoy (Gökşen)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46451/yahsi-cazibe.html