Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
MAHMUT TUNCER SHOW’A BU HAFTA ANKARALI NAMIK KONUK OLUYOR Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta Ankaralı Namık konuk olacak. Ankaralı Namık, söyleyeceği hareketli parçalarla izleyicilere muhteşem bir eğlence sunacak. Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle Mahmut Tuncer Show her Cumartesi 19.00’da evlerinize konuk oluyor. Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Show her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Programa bu hafta Ankaralı Namık konuk olacak. Ankaralı Namık, yeni albümünden söyleyeceği birbirinden özel hareketli şarkılarla, oyun havalarıyla ve eğlenceli sohbetiyle izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak. Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı Ankaralı Namık’ın konuk olacağı programla ekrana gelecek.

Mahmut Tuncer Show’A BU HAFTA
ANKARALI NAMIK KONUK OLUYOR
Hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’da bu hafta Ankaralı Namık konuk olacak. Ankaralı Namık, söyleyeceği hareketli parçalarla izleyicilere muhteşem bir eğlence sunacak. Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle Mahmut Tuncer Show her Cumartesi 19.00’da evlerinize konuk oluyor.
Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Show her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Programa bu hafta Ankaralı Namık konuk olacak. Ankaralı Namık, yeni albümünden söyleyeceği birbirinden özel hareketli şarkılarla, oyun havalarıyla ve eğlenceli sohbetiyle izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.
Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı Ankaralı Namık’ın konuk olacağı programla ekrana gelecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46455/mahmut-tuncer-show.html