Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İffet

İffet
Cemil ile Nil’i beraber görmek, İffet’in düğün heyecanını yerle bir etmiştir. Nil’i Cemil’den uzak durması için ikna etmeye çalışır ama Ali İhsan’la mutluluklarını zedelemekten korkup ona Cemil’le geçmişlerine dair gerçekleri anlatmaya çekinecektir.

İffet
İffet Sosyeteyi Birbirine Katıyor!
Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi  “İffet” bu hafta da heyecanlı bir bölüm ile ekrana gelecek. Geçen bölümde Ali İhsan ile evlenen ve bambaşka bir dünyanın içine giren  İffet  saçından kıyafetlerine kadar değişen yeni tarzı  ile bu hafta ekranlarda olacak.
Ali İhsan’ın sosyetik çevresi, İffet’i kabul edecek mi?
Cemil ile Nil’i beraber görmek, İffet’in düğün heyecanını yerle bir etmiştir. Nil’i Cemil’den uzak durması için ikna etmeye çalışır ama Ali İhsan’la mutluluklarını zedelemekten korkup ona Cemil’le geçmişlerine dair gerçekleri anlatmaya çekinecektir. İffet’in yeni hayatına da Cemil’in gölgesi düşmüştür artık.
İffet’i evlilikle beraber başka sıkıntılar da beklemektedir. Ali İhsan’ın çevresi de onu kabul etmekte zorlanacaktır. Ancak İffet’in kimse tarafından ezilmeye tahammülü kalmamıştır artık.
Gülin ve İffet Kozlarını Paylaşıyor! Hem de Saç Saça, Baş Başa!
Ali İhsan’ın İffet’le evlenmesini engellemek için hamile olduğu yalanını söyleyen Gülin, gerçekler ortaya çıktıktan sonra ilk kez İffet’le karşı karşıya geliyor. Bu karşılaşma iki kadının  içlerinde biriktirdikleri tüm hıncı ortaya döktükleri bir kavgaya dönüşüyor...


YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Faruk Teber
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    : 11
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil), Mahir Günşiray (Ali İhsan), Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil),Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46459/iffet.html