Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Herşeyin Başı Sağlık

Herşeyin Başı Sağlık
Her Şeyin Başı Sağlık’ta sağlık ve güzellikle ilgili merak edilen sorulara yanıt veriliyor. Bugünkü programda, cinsel fonksiyon bozukluğu, obezite ve saç ekimi hakkında bilgiler verilecek.

CİNSEL FONKSİYON BOZUKLUĞU, OBEZİTE VE SAÇ EKİMİ KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKENLER
Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Özdoğan Biçer’in ve Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahi Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Her Şeyin Başı Sağlık’ta sağlık ve güzellikle ilgili merak edilen sorulara yanıt veriliyor. Bugünkü programda, cinsel fonksiyon bozukluğu, obezite ve saç ekimi hakkında bilgiler verilecek.
Programa bugün Dr. Mesut Uçatenik, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yavuz Furuncuoğlu ve Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlhan Serdaroğlu konuk olacak. Programda cinsel fonksiyon bozukluğu, obezite ve saç ekimi hakkında konuşulacak.
Programda, cinsel fonksiyon bozukluğu nedir? Cinsel fonksiyon bozukluklarına yol açan etkenler nelerdir? En sık görülen işlev bozukluğu hangisidir? Anlık performans arttırıcı nedir? Yaş sınırlaması var mıdır? Tedavi süreleri nelerdir? Obezite nedir? Nasıl ölçülür? Hangi hastalıklar obezite ile ilgilidir? Sigara ve alkolle obezite arasında ilişki var mıdır? Neden kilo alınır? Obezite tedavisi nasıl yapılır? Obezitenin tedavisinde cerrahinin yeri nedir? Başarılı kilo vermek ne demektir? Tek yönlü beslenme tavsiye edilir mi? Saç ekiminde kullanılan son yöntem nedir? Saç ekiminde ekilen saçlar daha sonra dökülür mü? Saç ekiminden sonra kaç gün içinde normal hayata dönülebilir?  Bir kişiye kaç kere saç ekimi yapılabilir? Saç ekimi merkezi tercih edilirken, nelere dikkat edilmelidir? Gibi çeşitli sorular uzman konuklar tarafından cevaplanacak.
Sağlık sektöründeki tüm gelişmeleri, yenilikleri sıcak ve anlaşılır bir dille izleyiciye aktaran “Her Şeyin Başı Sağlık’ta mutlu ve kaliteli bir yaşam için gerekli güncel ve doğru bilgiler alanlarında uzman konuklar aracılığıyla her hafta sonu izleyenlere aktarılıyor.
Dr. Özlem Özdoğan Biçer ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun birlikte sundukları Her Şeyin Başı Sağlık her hafta sonu 08.30’da Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46460/herseyin-basi-saglik.html