Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor.

YENİ BÖLÜM
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
“YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE” BU HAFTA İZMİR’DE
YEPYENİ YETENEKLERİNİ ARAMAYA DEVAM EDİYOR !
Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yine birbirinden ilginç yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor.
Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, bu hafta; eğlendiren, şaşırtıcı ve sokaktaki birbirinden ilginç yetenekler milyonların önüne çıkacak. 
“Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu Cumartesi, Türkiye’nin yeteneklerini İzmir’de Ege Üniversitesi’nde aramaya devam ediyor. “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yeni bölümü ile 10 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46461/yetenek-sizsiniz-turkiye.html