Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
Bugünkü programda, saç beyazlıkları, saç sağlığı, beden dilinin şifreleri, kişisel iletişim, yalan testi ve ev temizliği için pratik bilgiler hakkında bilgiler verilecek.

SAÇ BEYAZLIKLARI VE SAÇ SAĞLIĞI İÇİN ALTERNETİF TEDAVİ İMKÂNLARI
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda, saç beyazlıkları, saç sağlığı, beden dilinin şifreleri, kişisel iletişim, yalan testi ve ev temizliği için pratik bilgiler hakkında bilgiler verilecek.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif tedavi yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda, saç beyazlıkları, saç sağlığı, beden dilinin şifreleri ve kişisel iletişim hakkında eğitici bilgiler veriliyor. Program boyunca sabah sporu, saç beyazlamaları için bitkisel karışım, saçların güçlenmesi için formül, beden dilinin şifreleri, beden hareketlerin anlamları, kişisel iletişimin ipuçları, yalan taşı ile yalan testi ve ev temizliğini kolaylaştıracak püf noktaları izleyiciyle paylaşılacak.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46644/drferidun-kunak-show.html