Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sağlıcakla

Sağlıcakla
Bugünkü programda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Prof. Dr. Gürkan Zorlu ve Op. Dr. Şule Selvi miyomlar hakkında önemli bilgiler verecek.

MİYOM HASTALIĞI VE TEDAVİ YÖNTEMİ
Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program… Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen sunuculuğunu Perihan Savaş’ın yaptığı “Sağlıcakla” sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap veriyor.  Bugünkü programda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Prof. Dr. Gürkan Zorlu ve Op. Dr. Şule Selvi miyomlar hakkında önemli bilgiler verecek.
Perihan Savaş’ın sunduğu Sağlıcakla, hafta içi her gün uzman doktorlarla sağlıklı yaşam, sağlık sorunları, sağlıkta güncel gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler veriyor.
Tüm hastalıkların belirtileri,  nedenleri,  teşhis ve tedavi yöntemleri hakkında izleyicileri bilgilendirmeyi hedefleyen Sağlıcakla her gün stüdyoda konuk ettiği uzmanlarla izleyicilere sağlık konusunda yol gösteriyor. Ekranların deneyimli ismi Perihan Savaş’ın sunduğu Sağlıcakla verdiği doğru sağlık bilgileriyle izleyicilerin aklındaki yanlış bilgileri yok etmeyi hedefliyor.
Bugünkü programda kadın hastalıkları ve miyomlar hakkında önemli bilgiler ekrana gelecek. Programa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları Prof. Dr. Gürkan Zorlu ve Op. Dr. Şule Selvi konuk olacak. Program boyunca miyomlar hakkında çok sayıda soru programa konuk olan uzmanlar tarafından cevaplanacak.
Sağlıcakla hafta içi her gün 08.00’da canlı yayınla Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47085/saglicakla.html