Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Mahmut Tuncer Show

Mahmut Tuncer Show
Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcusu Burhan Çaçan konuk olarak katılacak.

BURHAN ÇAÇAN YENİ ALBÜMÜYLE
Mahmut Tuncer Show’DA
Birbirinden değerli konuklarla ve eğlence dolu içeriğiyle hafta sonlarının en eğlenceli programı Mahmut Tuncer Show’a bu hafta Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcusu Burhan Çaçan konuk olarak katılacak. Burhan Çaçan “Zor Akşamlar İstanbul’da” adlı son albümünden en güzel eserlerini seslendirecek.
Doyumsuz şarkıların, neşeli sohbetlerin, evlenmek isteyen çiftlerin ve ünlü konukların ağırlandığı Mahmut Tuncer Show her hafta olduğu gibi bu hafta da eğlenceli bir programla ekrana geliyor. Mahmut Tuncer’in bu hafta canlı yayın konuğu “Zor Akşamlar İstanbul’da” adlı yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Burhan Çaçan olacak. Burhan Çaçan sevenleri tarafından merakla beklenen son albümünden en güzel türkü ve şarkılarını canlı yayında seslendirecek.
Birbirinden güzel şarkılarla, türkülerle, tadına doyulmaz sohbetlerle, nikâh masasına oturan çiftleriyle ve sanatçı konuklarıyla ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşatan Mahmut Tuncer Show Cumartesi akşamı Burhan Çaçan’ın konuk olduğu programla ekrana gelecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47095/mahmut-tuncer-show.html