Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yetenek Sizsiniz Türkiye
Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, yarışmacıların hepsi yetenekli, hepsi şaşırtıcı ve hepsi yeni… Yetenek Sizsiniz Türkiye bu Cumartesi, Türkiye’nin yeteneklerini Boldu’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde aramaya devam ediyor.

YENİ BÖLÜM
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
TÜRKİYE’NİN YETENEKLERİ CUMARTESİ AKŞAMI SHOW TV’DE !
Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, tüm hızıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yepyeni yetenekleri keşfediyor.
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor.
Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, yarışmacıların hepsi yetenekli, hepsi şaşırtıcı ve hepsi yeni…
Yetenek Sizsiniz Türkiye bu Cumartesi, Türkiye’nin yeteneklerini  Boldu’da  Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde aramaya devam ediyor.
 Yetenek Sizsiniz Türkiye yepyeni yetenekleri ile 14 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47101/yetenek-sizsiniz-turkiye.html