Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Firar

Firar
Turaç ve Ekrem, Betül’ün yasını tutarlar. Turaç’ın bundan sonraki tek yaşama sebebi, Betül’ün katilini bulup intikamını almaktır. Bu yolda sonuna kadar gidecek ve mücadele edecektir.

FİRAR
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu,  Engin Şenkan  ve Eda Özarkan’ın  paylaştığı, Firar’da heyecan devam ediyor.
Polis, Civan’ın Peşinde!
Turaç ve Ekrem, Betül’ün yasını tutarlar. Turaç’ın bundan sonraki tek yaşama sebebi, Betül’ün katilini bulup intikamını almaktır.  Bu yolda sonuna kadar gidecek ve mücadele edecektir. Her zaman yanında olan gerçek dostu Nadir ise, Betül’ün katillerini bulma yolunda Turaç’ı yine yalnız bırakmayacaktır.
Bu arada Cemre, şirketteki hisselerini satmaktan vazgeçer. Semih’in asıl niyetini anladığında onu bir daha görmemek üzere terk eder. Ancak işler düşündüğü şekilde ilerlemez. Civan’ın ve Aziz Ağa’nın bu satış işlemlerinden haberi olur. Cemre yaptığı bu yanlış için özür dilese de Aziz Ağa büyük hayal kırıklığına uğramıştır. Civan ise hiç vakit kaybetmeden Semih’i kaldığı otelde görmeye gider. Uzun zamandır planladığı hesaplaşma zamanı gelmiştir. Semih’in cesedine ulaşan polis de Civan’ın peşine düşer.
Savcı ise Nadir ve Bahtiyan arasındaki çözemediği düğümün ortasında Elif’ten şüphelenmeye başlamıştır. Elif ise her şeyden habersiz Nadir’e yardım etmeye devam eder.


YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Lila Gürman (Mahur Hanım), Eda Özarkan (Elif),Didem Balçın (Gönül),Haki Biçici(Ekber) Şebnem Hassanisoughi (Asude), Necip Memili (Fikret), Duygu Çetinkaya (Betül) Beyza Şekerci (Cemre), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç), Meral Niron (Nine).
Bölüm            :30
Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat BaşaranSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/48658/firar.html