Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Canımın İçi

Canımın İçi
Nehir okul için yaptığı fen projesine oldukça güvenmektedir. Ancak okulda diğer öğrencilerin, özellikle de en yakın arkadaşı Burcu’nun projesini görünce kendisinin o kadar da özenli olmadığını fark eder.

Yeni bölüm
CANIMIN İÇİ
 “Deli dolu bir aile, dopdolu bir hayat”
Başrollerini Perran Kutman ve Levent Öktem’in paylaştığı dizi hafta içi her gün 19.30’da Star’da ekrana geliyor.
80’li yıllardan 90’lı yılların başlarına kadar Türkiye’de “Cosby Ailesi” adıyla yayınlanan, Amerika’da izlenme rekorları kıran “The Cosby Show”, günümüze ve Türk seyircisine uygun biçimde uyarlanarak, Canımın İçi adıyla Star’da izleyiciler ile buluşuyor.
12. bölüm
Nehir’in Projesi
Nehir okul için yaptığı fen projesine oldukça güvenmektedir. Ancak okulda diğer öğrencilerin, özellikle de en yakın arkadaşı Burcu’nun projesini görünce kendisinin o kadar da özenli olmadığını fark eder. Evde bulaşık makinesinin bozulmasıyla birlikte Hasan’ın yine tamirciliğe soyunmasından korkan Nazan ise bu durumu Hasan’dan saklamaya çalışır, ancak başarılı olamaz. Hasan tüm ısrarlara karşı bulaşık makinesini tamir etmeye çalışır.


Yapım: Adam Film ve Akbel Film
Yönetmen: Hakan Algül
Adaptasyon yazarı: Murat Dişli
Oyuncular: Perran Kutman(Nazan), Levent Öktem
(Hasan), Hare Sürel (Deniz), Sercan Badur(Kaya), Cansu Aşkın (Nehir) ve Nisa Melis Telli ( Damla)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48660/canimin-ici.html