Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Eyvah Düşüyorum

Eyvah Düşüyorum
Çok Güzel Hareketler Bunlar’daki oyunculuğu ve hazır cevaplılığı ile çok sevilen Eser Yenenler’in sunduğu “Eyvah Düşüyorum” da yanlış cevaplar düşürürken, ayakta kalan 500.000 TL’yi kazanıyor. BKM Mutfak oyuncularının yer aldığı bu bölümde ana yarışmacı ise İbrahim BÜYÜKAK.

Yeni Bölüm
 EYVAH    DÜŞÜYORUM
Eser Yenenler’in sunduğu, bilgiyi, aksiyonu ve eğlenceyi bir araya getiren “Eyvah Düşüyorum” her Çarşamba ve Perşembe Star’da.
BKM MUTFAK OYUNCULARI EYVAH DÜŞÜYORUM’DA!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’daki oyunculuğu ve hazır cevaplılığı ile çok sevilen Eser Yenenler’in sunduğu “Eyvah Düşüyorum” da yanlış cevaplar düşürürken, ayakta kalan 500.000 TL’yi kazanıyor. 
BKM Mutfak oyuncularının yer aldığı bu bölümde ana yarışmacı ise  İbrahim BÜYÜKAK.
İlk kez İsrail’de yayınlanmaya başlayan, ardından İspanya, Macaristan,  ve ABD’de de ilgiyle takip edilen yarışmada bilgisine ve hızına güvenen bir kişi stüdyoda bulunan on diğer yarışmacıya karşı teker teker mücadele edecek ve her düelloyu kazanmaya çalışacak. Her biri yüksek bir çember platformun üzerinde duran yarışmacılar sorulara gereken yanıtı veremez yahut sürelerini aşarlarsa üzerinde durdukları kapaklar açılacak ve büyük ödülü kazanan ayakta kalan son kişi olacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48666/eyvah-dusuyorum.html