Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
“Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Programda bugün, kas ağrısı ve gerilmesi yaşayanlar için çok özel egzersizler ve sağlıklı yoğurt yapımı aktarılacak.

KAS GERİLMELERİNE KARŞI ÇOK ÖZEL EGZERSİZLER
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Programda bugün, kas ağrısı ve gerilmesi yaşayanlar için çok özel egzersizler ve sağlıklı yoğurt yapımı aktarılacak.
Sağlıklı yaşam konusunda bilgilerin aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show’a her sabah olduğu gibi güne sabah sporuyla başlanıyor. Programda bugün kas gerilmelerinde yapılması gerekenler ve kas gerilmeleri için egzersizler aktarılacak. Programda ayrıca kas ağrılarını iyileştirecek lapa tarifi verilecek. Programda Serap Kunak ise cilt temizliği ve bakımına özen gösterenlere evde kolayca yapılabilen bademli peeling ve sağlıklı yoğurt yapımının tarifini verecek.
Op. Dr. Feridun Kunak ve eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler ekrana geliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48668/drferidun-kunak-show.html