Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beni Affet

Beni Affet
Berat, Bahar’ın hamile olduğu yalanını söylemesi üzerine Bahar zor durmda kalır. Ev ahalisi bebek için hazırlıklara başlamıştır. Kemal ve Berat’ı karşı karşıya getiren mahalle maçında Kemal Berat’ın söylediği büyük bir yalanla yüzleşir.

Bir aile hikâyesi:
"Beni Affet"
Yeni Bölümleri ile STAR’da
Beni Affet, yeni bölümleri ile hafta içi 17.10’da Star’da.
Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” dizisi artık Star’da yayınlanacak.   Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi  başarılı  tiyatroculardan oluşuyor. 
İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini  Şevval Sam seslendiriyor.
148.blm
Berat,  Bahar’ın  hamile olduğu yalanını söylemesi üzerine Bahar zor durmda kalır.  Ev ahalisi bebek için hazırlıklara başlamıştır. Kemal ve Berat’ı karşı karşıya getiren mahalle maçında Kemal Berat’ın söylediği büyük bir yalanla yüzleşir.
Oktay ve Eylül, Cüneyt ve Feride’ye kavuşmak için önlerindeki engelin Tunç olduğu konusunda anlaşmıştır. Cüneyt’e aşık olduğunu, Oktay’la evlenemeyeceğini anlayan Feride Oktay’la konuşmak konusunda kararlıdır. Düğün hazırlıklarına devam eden Oktay Feride’yi yeni bir yalanla köşeye sıkıştırır. Feride Oktay’a evlenmekten vazgeçtiğini söyleyebilecek midir?
Tunç Ferman’ın Kader’e olan hislerini ortaya çıkarmakta kararlıdır.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/48675/beni-affet.html