Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Fırtına

Fırtına
Ali ve Zeynep arasındaki bağlılık bir kez daha kendini göstermiştir. Aşıklar birbirlerinden habersiz, nişan yüzüklerini yeniden takmışlardır. Sevinçli bir telaş içine giren Ali ve Zeynep’in durumu açıklamaları gerekecektir. Hasan ve Fevzi, börekçi baba operasyonunu başarıyla tamamlar.

Fırtına

23. Bölüm
  Ali ile Zeynep’in yüzü gülüyor

Ali ve Zeynep arasındaki bağlılık bir kez daha kendini göstermiştir. Aşıklar birbirlerinden habersiz, nişan yüzüklerini yeniden takmışlardır. Sevinçli bir telaş içine giren Ali ve Zeynep’in durumu açıklamaları gerekecektir. Hasan ve Fevzi, börekçi baba operasyonunu başarıyla tamamlar. Yatır için tepsi tepsi börek gelmeye başlar. Ve tabi börekleri getiren güzel kadınlar Hasan’ın gözünden kaçmaz. Hem ticaret hem muhabbet peşine düşen ikiliye, böylece yeni belalar görünür. Öte yandan  Ziya, Gamze sevdasıyla yanıp tutuşurken, Dursun’un basit bir hatası Melahat’ı çileden çıkarır. Ali ve Zeynep ilişkisi yavaş yavaş rayına oturmaya  başlar. Zeynep, Ali’yi kaybetme korkusuyla her şeye titizlenmektedir. Ancak sakınan göze çöp batar misali Zeynep’e gelecek vakitsiz bir telefon, ortalığı yeniden karıştırır.
 

Yapım : BKM
Yapımcı : Necati Akpınar
Yönetmen&Görüntü Yönetmeni : Metin Balekoğlu
Genel Kooinatör:Meral Okay
Proje Tasarım:Nermin Eroğlu
Senaryo : Gökhan Horzum
Müzik : Aytekin G. Ataş - Soner Akalın

Oyuncular : Burçin Terzioğlu (Zeynep), Murat Yıldırım (Ali), ,Zerrin Sümer (Sakine),Jale Aylanç (Emine), Salih Kalyon (Hasan), Münir Canar (Fevzi),Erkan Can (Oflu Hoca),Ayşen Gruda (Feraye),Cezmi Baskın (Bilal),Başay Okay (Havva), Orhan Eşkin (Dursun),Ömür Arpacı (Ziya), Deniz Erözen (Melahat), Nihan Büyükağaç (Tamara), Fatih Dokgöz (Abidin), Fırat Can Aydın (Ahmet), Erimşah Bora (Soner),Hüseyin Avni Danyal (Besim),Ayla Arslancan (Sabahat)


Burçin Terzioðlu (Zeynep), Murat Yýldýrým (Ali), ,Zerrin Sümer (Sakine),Jale Aylanç (Emine), Salih Kalyon (Hasan), Münir Canar (Fevzi),Erkan Can (Oflu Hoca),Ayþen Gruda (Feraye),Cezmi Baskýn (Bilal),Baþay Okay (Havva), O


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/492/firtina.html