Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çatı Katı Duplex

Çatı Katı Duplex
Danny DeVito'nun yönetmen koltuğunda oturmasıyla dikkat çeken "Çatı Katı", her yenievli gibi, kendilerine ait bir evin hayalini kuran New Yorklu bir çiftin, Alex ve Nancy'nin başlarını sokabilecekleri bir yuva bulmak uğruna yaşadıkları maceraları konu alıyor.

Çatı Katı
Duplex  
 
Yönetmen: Danny DeVito   
Tür   : Komedi 
Yapım : ABD 2003   
Süre  : 97 dak.
  
 
  
 Danny DeVito'nun yönetmen koltuğunda oturmasıyla dikkat çeken "Çatı Katı", her yenievli gibi, kendilerine ait bir evin hayalini kuran New Yorklu bir çiftin, Alex ve Nancy'nin başlarını sokabilecekleri bir yuva bulmak uğruna yaşadıkları maceraları konu alıyor. Acilen bir ev bulmak için Kenneth adlı, pek de tekin pabuç olmayan emlakçıyla bağlantıya geçen çift, ilk anda emlakçılarının gösterdiği genişçe çatı katını gayet beğenseler de, o sırada evde yaşayan 90 yaşındaki İrlandalı yaşlı cadı Bayan Connolly'nin evden çıkmaya razı olmamasıyla zor günler yaşamaya başlarlar.
Ben Stiller ve Drew Barrymore gibi iki önemli ismi bir araya getirse de, hem gişede hem de eleştirmenler nezrinde hayal kırıklığı yaratan "Çatı Katı", belki şu sıralar ev aramakta olanlar veya hep kendi evlerine sahip olacakları günün hayalini kuranlara içineğlenceli olabilir.

Oyuncular: Ben Stiller (Alex Rose) , Drew Barrymore (Nancy Kendricks) , Eileen Essel (Mrs. Connelly) , Harvey Fierstein (Kenneth) , James Remar (Chick) , Justin Theroux (Coop) , Robert Wisdom (Polis Memuru Dan) , Swoosie Kurtz (Jean)


Ben Stiller (Alex Rose) , Drew Barrymore (Nancy Kendricks) , Eileen Essel (Mrs. Connelly) , Harvey Fierstein (Kenneth) , James Remar (Chick) , Justin Theroux (Coop) , Robert Wisdom (Polis Memuru Dan) , Swoosie Kurtz (Jean)


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/503/cati-kati-duplex.html