Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü

Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü
Makbule Burhan’ın başkasına aşık olduğu haberinden sonra yıkılmıştır. Bunu öğrenen Sacit, kıyameti koparır ve Burhan’a hemen söz kesmeleri için baskı yapar. Fakat Burhan, bu söz meselesini, Şahika’nın asla öğrenmemesini amaçlamaktadır. İffet Hanım, Cesur’un kem gözlü olduğuna ve nazarının değdiğine karar verir. Bunun üzerine başta Burhan, bütün apartman sakinleri, Cesur’dan bucak bucak kaçmaya başlar. Acaba bu bir batıl inanç mıdır? Yoksa gerçek payı var mıdır?

BURHAN VE MAKBULE SÖZLENİYOR MU?Şahika’nın gözüne girmeye çalışan Burhan, Sacit’in zorlamasıyla Makbule ile mi nişanlanacak? Kem gözlü olduğu için kimsenin yanına yaklaşmadığı Cesur’la ilgili batıl inançlar yoksa doğru mu? Sacit muhallebicide ramazana özel program organize ederken, Şahika’nın Yaprak’la dostluğu ofis kızlarını ikiye bölüyor!

 

133. Bölüm Özeti Makbule Burhan’ın başkasına aşık olduğu haberinden sonra yıkılmıştır. Bunu öğrenen Sacit, kıyameti koparır ve Burhan’a hemen söz kesmeleri için baskı yapar. Fakat Burhan, bu söz meselesini, Şahika’nın asla öğrenmemesini amaçlamaktadır. İffet Hanım, Cesur’un kem gözlü olduğuna ve nazarının değdiğine karar verir. Bunun üzerine başta Burhan, bütün apartman sakinleri, Cesur’dan bucak bucak kaçmaya başlar. Acaba bu bir batıl inanç mıdır? Yoksa gerçek payı var mıdır?Şahika bir dizi sevgi saldırısı sonucu Yaprak’ı kendisiyle arkadaş olmaya ikna eder. Ofisin kızları artık ikiye ayrılmıştır. Sacit, muhallebicide ramazan özel programı hazırlamaya çalışırken, Burhan da Şahika için ideal bir koca olduğunu kanıtlamak amacıyla golf oynamaya, puro içmeye ve ekonomiyle ilgilenmeye başlar.Herkesin davetli olduğu bir sahur sabahı Sütçüoğlu rezidansında kıyamet kopar!

 

Yapım : Plato Film-Sinan Çetin Senaryo : Gülse Birsel Yönetmen : Jale Atabel Özberk Oyuncular : Gazanfer Özcan (Tahsin), Hümeyra (İffet), Gülse Birsel(Aslı), Tolga Çevik (Sacit), Hasibe Eren (Makbule), Peker Açıkalın (Gaffur), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan) Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron),Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç) ve Vural Çelik (Kubilay)


Yapım : Plato Film-Sinan Çetin Senaryo : Gülse Birsel Yönetmen : Jale Atabel Özberk Oyuncular : Gazanfer Özcan (Tahsin), Hümeyra (İffet), Gülse Birsel(Aslı), Tolga Çevik (Sacit), Hasibe Eren (Makbule), Peker Açıkalın (Gaffur), Sarp Apak (Tanrıverdi), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Hale Caneroğlu (Yaprak), Engin Günaydın(Burhan) Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron),Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç) ve Vural Çelik (Kubilay)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/8625/avrupa-yakasi-dizisi-yeni-sezon-yeni-bolumu.html