Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-23saat: 21:00
Yeni yüzler, yeni yüzleşmeler, yeni dostlar ve yeni düşmalar... Jack Bauer “24” dizisinin gündemi sarsan yedinci sezonunda bu kez adaletle hesaplaşıyor. Bauer dünyayı yedinci kez kurtarmak üzere bu kez her zamankinden öfkeli gözüküyor...

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-05-22saat: 20:00
Adanalı, internet üzerinden kredi kartı dolandırıcılığı yapan bir çetenin peşindedir. Maraz Ali ise sinemasını kimin yaktığını öğrenmek için harekete geçer. Adanalı ve Samet operasyon yapılacak eve tamirci kılığında girerken İdil ve Başak da eve girmenin başka bir yolunu bulur. Adanalı ve Samet şaşkınlık içinde kalır...

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-05-22saat: 20:00
Demir, Asi’den uzak durmak ister ama, yüreği onu her defasında ona götürür. Kanser tedavisine başlaması gerektiği halde Asi ve kızını bırakıp gidemez. Asi ise Demir’deki bu gel-gitlere anlam veremez. Demir’in kanser olduğu bilgisi yayılmaya başlamıştır.

Ah Kalbim Ah Kalbim
Yerli DiziTRT 12009-05-22saat: 19:50
Evdeki herkes Recebiye’den bir şeyler istemektedir. Recebiye evin işlerine tek başına yetişemez, işbölümü ve yardım ister. Çocukların kuzeni Hakkı, anne baba kavgasından bıkarak, haber vermeden dayısının evine gelmiştir. Selin ve Bora kuzenlerini gizlice eve alır.

Zoraki Başkan Zoraki Başkan
Yerli DiziTRT 12009-05-22saat: 21:35
Emin, karısı Zehra, çocukları Filiz ve Mert, damadı Naci ile birlikte yıllar sonra kasabaya yerleşip sakin bir hayat süren, büyük şehirlerde hayatı boyunca yaşadığı ayak oyunlarından bıkmış, deneyimli, donanımlı biridir. Bu nedenle yerleştiği kasabalılar onu rahat bırakmaz ve zorla Belediye Başkan Yardımcısı yaparlar.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-05-22saat: 20:10
Feride’nin abisi yakın zamanda Meksika’da bulunmuştur. Birden bire ateşi yükselince herkesi bir korku sarar. Domuz gribini kardeşine konduramayan Feride’ye karşın Kasap Necati onun domuz gribi olduğuna emin gibidir. Karantinaya uzanan eğlenceli bir süreç başlar

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-05-22saat: 19:40
Yiğit, Melike’nin gözü önünde kaçırılır. Göreceği işkenceler karşısında zorlukla ayakta duran Yiğit’i, Melike kırmızı bir maske takarak sorgular. Bu arada Necip ve Memduh ip uçlarının peşindelerdir ve artık her şeyi çözmeye çok yaklaşmışken Memduh planlı bir trafik kazasında ölüm tehlikesi geçirir.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2009-05-22saat: 20:00
Justin ve Lena’nın ilişkileri devam etmektedir. Ama Justin, Lena’nın neden hala abisi için çalıştığına anlam verememektedir. Gerçekler çok farklıdır. Tommy ve Julia ilişkilerinde zorlu bir dönemi geçirmektedirler ama yine de ellerinden geleni yapmaktadırlar

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2009-05-22saat: 23:30
Lulu, yeni işine başlar. Alvin’i yalnız bırakmıştır. Nick, bir çiftin doğum kliniğini dava etmesine yardımcı olmaktadır; bu çiftin bebeği siyahtır. Aile hem bebeği tutmak istemektedir ama hem de zararın ödenmesini talep eder.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-05-22saat: 22:15
Phil Leotardo, Soprano ailesindeki suç olaylarıyla nasıl başa çıkacağını düşüne dursun Tony de üyeler arasında sadakatsizlikle ilgili çıkan meseleleri halletmek zorundadır. Bu arada düzenlenen baskın umulduğu kadar karlı çıkmaz.

ER dizisi ER dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-22saat: 21:00
Gates ve Julia romantik dakikalar yaşarken, Gates’in manevi kızı Sarah’dan gelen bir telefon romantik dakikalara ara vermelerine neden olur. Bu arada Abby’nin eski alışkanlıklarına dönmesiyle oluşan sorunlar diğer doktorların dikkatini çekmeye başlamıştır.

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi
Yerli DiziKANAL72009-05-22saat: 21:00
Polat, Aslan Bey tarafından yeraltı dünyasında etkin bir isme sahip Duran Emmi’ye teslim edilebilecek durumdadır. ‘Konsey’ kumarhane kurma yetkisini Çakır’a verir, Çakır’ın önlenemez yükselişi artık başlamıştır. Elif, evlerini ele gecirmeye çalişan arazi mafyasına karşı ..

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-05-21saat: 21:45
Memati ve Kazım, içine düştükleri yangından kurtulabilecek mi?Cavit’in kardeşi Cevat, abisinin intikamını almak için nasıl bir vahşete imza atacak? Cevat’ın Ebru için hazırladığı kötü sürpriz ne olacak?Hoca ve Kumandan’la ilişkileri gergin olan İskender Büyük, Funda’nın kendi kızı olduğunu öğrenince ne yapacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-05-21saat: 19:40
Çocuğunu kurtarmak için çeşitli planlar yapan Hatice, bu sefer kurtulamamış ve Zozan’ın eline düşmüştür. Üstelik oğlu Süleyman da ortada yoktur. Şivan ise Botan’dan intikam almaya kararlıdır. Sağlık ocağından Tarık’a çok önemli bir not yazarak kaçar

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-05-21saat: 20:00
Cezaevinde genel arama yapılır. İhbarcı Kutsiye tuvaletteki zulayı patlatmak ister ama başaramaz. Özge ve Yasemin ayrı ayrı malı üstlerine alırlar. Özge paçayı kurtarır, Yasemin yakalanır. Yasemin’in tecritteki kaderi ne olacaktır? Nisan’a süt veremeyen Beray’ın göğsü apse yapar, ateşi çıkar.

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-05-21saat: 19:50
Kadir’in onu hapishaneden kurtaran Ayhan’a bağlanması Suna’nın hayatını altüst eder. Müjgan gerçeklerin peşinde koştururken, Ahmet’in Suna’ya verdiği bir fikir ortalığı iyice karıştırır. Bu sırada Emel ile Şevket arasında amansız bir takip başlayacak, Ahmet ve Kadir tekrar burun buruna gelecektir.

24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2009-05-21saat: 21:00
Jonas Hodges, hain planlarını sürdürmekte, bir saat içinde Juma’dan gemiyle silah teslimatı beklemektedir. Jack ise Ryan Burnett’in cinayetinde baş zanlıdır ve aksini ispatlayamadığı için firardadır. Jack, beklenmedik bir isimden alacağı yardım ile Starkwood ve Sangala’daki terrör arasında bir bağlantı bulacaktır

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-05-21saat: 22:15
Bebeğin hayatının bir parçası olmaya karar veren Dexter, Rita’yla beraber çocuklara durumu anlatır. Ancak Astor neden evli olmadıklarını sorunca Dexter Rita’ya evlenme teklif eder. Bu arada Rita’nın yaşadığı bedensel ve hormonal değişiklikler işini olumsuz etkilemektedir.

West Wing West Wing
Yabancı DiziTNT2009-05-21saat: 24:00
Bir terörizm tehlikesine karşı başkan ve personel harekete geçer… Sam’e, başkana saldırıda bulunan bir televizyon reklamının kopyası ulaşır. C.J. ise hem yakışıklı hem de yetenekli gizli servis ajanı tarafından korunmaktan sıkılmaya başlamıştır… Toby ise televizyoncularla uğraşacaktır…

House House
Yabancı DiziTNT2009-05-21saat: 20:00
Foreman, bu bölümde Dr. House ve ekibinin başındadır. Foreman önderliğinde Dr. House, hastalıkları konusunda sürekli yalan söyleyen bir kadının gerçekte bir hastalığı olup olmadığını araştıracaklardır. Dr. House, yine kendine has yöntemlerle bu anatomik bilmeceye bir cevap arayacak

İnanç Uğruna İnanç Uğruna
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2009-05-21saat: 21:50
11. Y.Y İtalyasında iki arkadaş Peter ve Andrew kutsal topraklarda Kudüsü müslümanlardan almak için savaşıp dönen bir Baronun onları teşvik etmesiyle yeni bir haçlı seferine katılırlar. Peter Hristiyan bir anne ile Arap babanın gayri meşru çocuğu, Andrew ise bir çobandır

Shakhtar Donetsk - Werder Bremen Shakhtar Donetsk - Werder Bremen
Yerli DiziSHOW TV2009-05-20saat: 21:45
Shakhtar Donetsk – Werder Bremen karşısında. Uefa Kupası Finali Show Tv ekranlarında.Gelecek sene Avrupa Ligi ismini alacağı için son UEFA Kupası olarak tarihe geçecek olan finalde, Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk takımıyla Almanya’nın Werder Bremen ekibi, 21.45’te karşı karşıya gelecekler.s

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-05-20saat: 20:00
Burhan domuz gribi paniğindedir! Maskesiz sokağa çıkmamakta, öksüren, hapşıran herkese şüpheyle bakmaktadır. Tanrıverdi’nin evinden yine atılınca, Makbule’yi kaçırmaya ve ertesi gün el öpmek için Sütçüoğlu rezidansına dönüp artık orada yaşamaya karar verir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-05-20saat: 20:00
Hayriye Hanım’ın, Ali Rıza Bey’e rağmen, yasaklı Leyla’ya doğru bir adım atması, evde çok büyük bir fırtına kopmasına neden oluyor. Ve bu şiddetli fırtına, Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım’ı ayrı ayrı yollara savuruyor.Ferhunde’nin, Tekin Ailesi’nin eski gelini olduğunu anlayan Mithat Bey, şüphelerinin üzerine gider.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-05-20saat: 20:10
Selim ve Defne’nin anne-babası olmadığını duyan Duru büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Bir süre eve dönmez, annesinin gelip onu bulmasını bekler. Ancak Defne ve Duru birbirine ulaşamaz. Duru yeryüzünde bir yerde kaybolmuştur.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-05-20saat: 22:20
Mustafa’dan intikam almak için Ramiz ve bütün ailesini esir alan Dimitri, silahını Emine’ye çevirdiği anda onu korumak için atılan Vahide‘yi vurur. Mustafa gözlerinin önünde vurulan Vahide’sini koruyamamıştır. Dimitri’nin bir başkasına daha zarar vermesini önlemek için atılır ancak Dimitri kaçar.

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi
Yerli DiziKANAL72009-05-20saat: 21:00
Kurtlar vadisine giriş operasyonu için startverilmiştir. Bunun için gerekli olan ise bir başka operasyondur: Estetik ameliyat. Ali vücut olarak Polat olmaya hazırdır. Ama ya kalbi? Ali’nin mahallesinde acı hüküm sürmektedir. Elif zor günleri çalışarak atlatmayı denemektedir.

October Road October Road
Yabancı DiziTNT2009-05-20saat: 20:00
Ünlü yazar Nick Garret (Bryan Greenberg), yeniden ilham bulmak için October Road’a dönüyor… Bundan tam on yıl önce en yakın dostuna, sevgilisine ve ailesine sırt çevirip kendini bulmak için Avrupa’ya gitmiş ve bir daha geri dönmemiştir.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-05-20saat: 22:15
The Tudors 2. Sezon Finali. İdamını bekleyen Kraliçe Anne Boleyn Londra Kulesi’nde tutulmaktadır. İdamı gerçekleştirmekle görevlendirilen cellat Jean Rombaud, Londra’ya gitmek üzere yola çıkar. Anne ise hem kendisinin hem de ulusun selameti için dua etmektedir

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-05-19saat: 20:00
Samim’in tam da Meliha’ya evlenme teklifi edecekken Şehnaz’ın kızıyla birlikte otele gelmesi, bütün planlarını bozar. Şehnaz, her iki ailenin ortasına bomba gibi düşmüştür. Şehnaz’ın Samim’e gösterdiği samimiyet daha ilk andan Meliha’yı çileden çıkarır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı