Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-23saat: 22:45
Ayaz yüzünden Armi ile Elif fena kapışırlar. Armi hiçbir şeyi alttan almaz ve o da Elif’i Timuçin’in öldüğü gün neden otel kaldığı konusunda sıkıştırır. Elif, Timuçin’in şirketinden maaş almayı gururuna yediremez ve iş arayışına girer. Halasında kalan Cansu eniştesini ayakta gördüğünü söyler ama kimseyi inandıramaz

24 Dizisi 24 Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-23saat: 12:00
Televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”ü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bayramlık bir fırsat. Yeni sezonda yayınlanan 24 Dizisinin 9 bölümün tamamı peşpeşe Cnbc-e’de ekrana gelecek.Yeni gün Jack Bauer’in CTU ve kendisi hakkındaki suçlamalara karşılık yapacağı savunmayla başlayacak...

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-04-23saat: 19:55
Suna ailesi tarafından doğduğu gün terk edilmiş ve yetimhanede anne özlemi ile büyümüş genç bir kadındır. Suna’nın basit ve huzurlu yaşantısı annesinin kimliğini öğrenmesi ile darmadağın olacaktır. Geçmişi elinden alınan Suna’nın artık tek çaresi geleceğine sahip çıkmaktır.

İpucu Kriminal İpucu Kriminal
Yerli DiziTRT 12009-04-23saat: 24:00
“İpucu”, gerek akıcılık gerekse gerilim dozu düşünülerek, belirli bir tema ve olayın gelişimi ve sonuçlanması etrafında kurgulanıyor. Cinayet dosyasına konu olan insanlar ve olaylar izleyiciye, ilgili olmayan hayat hikâyeleriyle değil, cinayete adım adım giden olay örgüsü içinde tanıtılıyor.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-23saat: 22:50
Necati’nin şüpheli durumu çözülmeye başlamıştır. Feride kendisinden gizlediği bir oğlu olduğu şüphesiyle takip ettiği Necati’yi sonunda evde eski sevgilisi ile yakalar. Köşeye sıkışan Necati yine cin gibi bir fikirle durumdan sıyrılır.

West Wing West Wing
Yabancı DiziTNT2009-04-23saat: 23:30
West Wing’in bu bölümünde başkan Bartlet büyük bir gaf yapar… Cumhuriyetçi aday hakkında söylediği aşağılayıcı sözler nedeni ile Beyaz Saray karışır.

House House
Yabancı DiziTNT2009-04-23saat: 20:00
Carnell adında yeni mezun olmuş bir öğrenci için Dr. House ve ekibi harekete geçer. Başlangıçta kalıtsal bir hastalığın etkili olduğunu düşünürler ama testlerin sonuçları bekledikleri gibi çıkmayacaktır.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-23saat: 22:15
Christian ve Liz nikâh hazırlıklarına başlamıştır. Ancak Christian tüm bunların içinde bir yandan da kanserle savaşmaktadır. Ram ise Kimber’ın yerine başka bir modelle anlaşır. Bu da Kimber’ın giderek Christian’la ilişkisi konusunda Liz’le yüzleşmesine sebep olur.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-22saat: 20:00
Sütçüoğlu rezidansında su boruları patlıyor…Dilber Hala; Tevfik ve Hamiyet’le komşuluk ilişkilerini geliştirmeye çalışıyor…Volkan ise Şahika için Osman’la arasını iyi tutmaya karar veriyor…Burhan, soğuk bir havada Tevfik’in avukat cüppesini giyip sokağa çıkınca mahalleli tarafından hakim muamelesi görür

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-22saat: 20:00
Necla’nın doğum günü yemeğine gitmeye karar veren Ali Rıza Bey ve Hayriye Hanım, kızlarının evini ilk defa görmenin heyecanını yaşıyorlar.Hayriye Hanım, Neyyir’in evinde Leyla’yı görmenin şaşkınlığını üzerinden atamamışken, Ali Rıza Beyler’in gelmesiyle büyük panik yaşar.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-22saat: 20:10
Tork tarafından bir kutuya hapsedilen Kraliçe Defne için kurtuluş umudu kalmamıştır. Kraliçeyi ele geçiren İris ve Tork’un yeni hedefi Kayıp Prenses’tir. Tork, Prensesi yakalamak için çok güçlü bir kapanın peşine düşer ve oldukça zor bir yolculuğa çıkar. Kahin, bu yolculukta yalnız olmayacaktır

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-22saat: 21:50
Gönül’ün zoruyla Macit’le randevuya çıkan İnci, umduğunun aksine çok güzel vakit geçirir. Kısa bir sürede iyice yakınlaşırlar. Macit’in yaptığı gemi seyahati teklifiyle strese giren İnci’yi yatıştırmak kızlara düşer. Senenin en önemli yardımseverler balosunun telaşı kızları tam sarmıştır ki, İnci’nin grip olmasıyla bütün planlar altüst olur.

Çılgın Kanal Çılgın Kanal
Yerli DiziTRT 12009-04-22saat: 19:50
Çılgın Kanal’da; “Azim, Güç, Disiplin” kuralıyla yönetilen ancak çılgınlığı kontrolden çıkmış bir TV kanalında geçen komik olaylar anlatılıyor. Ünlü isimleri konuk oyuncu olarak ağırlayacak olan dizide sadece şarkıcılar değil medya dünyasının sevilen renkli isimleri de yer alacak

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-22saat: 20:30
Robin her gün 01:45 sularında başlayan iş günü için giyinir hazırlanır ve 04:00’te sunacağı haber bülteni öncesi barda son zamanlarını geçirmekte olan arkadaşlarının yanına uğrayıp günün dedikodularının özetini alır. Dedikodular genellikle heyecanlı değildir, hatta hemen hemen aynıdır

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-04-22saat: 21:00
Son derece üzüntülü bir anne teşkilata gelerek oğlunun ölümünden doktorlarının sorumlu olduğunu söyleyerek şikayette bulunur. Başlangıçta kadının anlattıklarından şüphe duyulsa da Brenda kadına acıyarak olay hakkında soruşturma açmaya karar verir

Lipstick Jungle Lipstick Jungle
Yabancı DiziTNT2009-04-22saat: 20:00
Wendy, büyük bir heyecan duyduğu filmin çok iş yapmayacağını anlamaya başlar. Yine de bu film için bir gece düzenler ve yıldızların kıyafetinin tasarımı için Victory’e bir şans verir. Diğer tarafta ise Nico; Victory ve Wendy’e Kirby ile ilişkisinden bahseder.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-22saat: 22:15
Bu akşam yayınlanacak ikinci sezon beşinci bölümde, Henry’nin Katolik Kilisesi’ne başkaldırması ve Thomas More’la Cardinal Fisher’ın idamlarının bazılarınca cinayetle eşdeğer tutulması Papa’nın Henry’yi aforoz etmesine sebep olur.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-04-21saat: 20:00
Samim hem Mertcan’ı, hem işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Mertcan’ı amcası Zeki’ye vermemek için bir işe sahip olmak, işi için de Halim’i ikna etmek zorundadır.Samim, Meliha ve Seyhan oteli kapatmaya karar veren Halim’i, kararından döndürebilmek için seferber olur.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-04-21saat: 22:00
Kerem’le ilişkisi çıkmaza giren Bennu son çareyi intiharda bulur. Şehrazat ve Engin evlilik öncesinde çocuklarını birbirlerine yakınlaştırmaya çalışırlar. Onur’u özleyen Kaan, Şehrazat’ın Engin’le evlilik kararına tepki gösterir. Nadide’nin gözlerini açmasını bekleyen Burhan hastanede sabah - akşam nöbet tutmaktadır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-04-21saat: 22:15
Lamia’dan boşanan Cemil, yenilgiyi ve kabullenmişliği yaşamaktadır. Lamia’yı yalnız bırakmamak için adliyeye gelen Kenan, üzüntüsünü iki kat arttırır. Cemil, Kenan ve Lamia’nın arasında artık hiç engel kalmadığını düşünmektedir. Oysa Lamia ve Kenan için büyük bir hesaplaşma süreci başlar.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-21saat: 20:00
Ayaz yüzünden Armi ile Elif fena kapışırlar. Armi hiçbir şeyi alttan almaz ve o da Elif’i Timuçin’in öldüğü gün neden otel kaldığı konusunda sıkıştırır. Elif, Timuçin’in şirketinden maaş almayı gururuna yediremez ve iş arayışına girer.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-21saat: 20:10
Necati’nin şüpheli durumu çözülmeye başlamıştır. Feride kendisinden gizlediği bir oğlu olduğu şüphesiyle takip ettiği Necati’yi sonunda evde eski sevgilisi ile yakalar. Köşeye sıkışan Necati yine cin gibi bir fikirle durumdan sıyrılır.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-04-21saat: 19:40
Sinem, Oğuz’u Uğur hakkında uyarır. Oğuz duydukları karşısında çok şaşırır ve bildiklerini Sırma ile paylaşır. Fakat Sırma Oğuz’un söylediklerine inanmaz. Hala Oğuz’a karşı öfkelidir. Oğuz ise bunu ispatlayacağına söz verir. Fakat bu düşündüğü gibi kolay olmayacaktır.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-04-20saat: 20:00
Meryem’in eski kocası Ömer’in dönüşüyle, hayatları alt üst olan Meryem ve Dilaver çocukların babalarıyla vakit geçirmesine izin vermektedir. Ancak Ömer, Pürsıçan’dan giderken çocukları da yanında götürmek istediğini söyler. Dilaver, Ömer’le konuşmaya çalışsa da Ömer’in kararı kesindir

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-20saat: 22:15
Ceyda ve Özkan birbirlerini vurarak ölürler. Polis bu iki ölümün ardındaki sırrı açığa çıkarmaya çalışır. Elvan ise babasının ardından annesini kaybetmenin acısını yaşıyordur. Ancak polislere Özkan’ı tanımadığını söyler. Sultan Hanım, rahmetli kocası Kerami Bey’in katilinin torunu Yağız olduğunu öğrenir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-04-20saat: 20:00
Zeynep’in ani doğum sancıları Ekip’teki herkesi heyecanlandırır. Zeynep’in doğumunun erken başlaması Murat’ın elini ayağına dolaştırır.Sorguya alınan Vahap ve Caner’in ifadesi soruşturmanın gidişatını değiştir. Oruç cinayetindeki yeni bulgular Ekip’in katile ulaşmasını sağlar.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-04-20saat: 22:15
İnci, oğlunun yeni evinde akşam yemeği hazırlamış ve onun gelmesini beklemeye koyulur. Serdar eve geldiğinde İnci şoke olur. Zira Serdar’ın bir kavganın içinden geldiği aşikardır. İnci işin içinde yine Mustafa’nın olduğunu öğrenir, çok sinirlenir ve oğluna bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini söyler

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-04-20saat: 20:10
Melek, artık Sado ile evlenmelerinin zamanının geldiğini düşünmektedir. Hamile olduğunu açıklayan Melek, Sado’yu çok şaşırtmıştır. Melek’in bu hamileliği gerçek midir? Yoksa sadece Sado ile evlenmek için bir oyun mu?

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-04-20saat: 22:30
Ayla ile Suat’ın gerginlikleri iyice tırmanmıştır. Bahriye ile konuşan Ayla, Suat’a daha çok özen göstermeye karar verir. Bu arada Rukiye İlker ikilisinin de Ayla ve Suat’a verecek tavsiyeleri vardır. Kasabada 23 Nisan yaklaşmış, son anda bütün iş beden eğitimi öğretmeni Hakan’a kalmıştır.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-20saat: 20:00
Chuck ve Sarah, yeni görevlerinde banliyöde yaşayan mutlu ve evli bir çifti canlandırmak zorunda kalır. Burada renkli bir kişilik olan yan komşuları Brad ve sokağın karşısında oturan, Chuck’a göz koymuş çekici ve baştan çıkarıcı bir kadın olan Sylvia gibi ilginç insanlarla tanışırlar
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı