Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
CSI: NY CSI: NY
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-20saat: 21:00
Kızı kayıp olan bir baba öldürülünce iki dava birbiriyle ilişkilenir. Bıçaklanarak öldürülen Rus bir turistin cesedi, CSI ekibini insan ticaretinin korkunç gerçekliğiyle yüz yüze getirir. Üstelik bu dava, polis teşkilatının önemli bir üyesiyle de doğrudan bağlantılı olunca işler daha kişisel bir hal alır

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2009-04-20saat: 19:40
Osman ve Ömer, resme tutkun iki kardeştir. Babalarından gizli, İstanbul’da girdikleri Güzel Sanatlar sınavının sonucunu beklemektedirler. Ancak babaları okumalarını istemez. Varını yoğunu yatırarak oğulları için aldığı çiftliği bir avuç boyaya tercih etmelerini hazmedemez

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-04-20saat: 20:00
Jack kampa geri döner. Onu gören kamp sakinleri büyük bir sevinç yaşamazlar çünkü yanında Juliet’de vardır. Juliet kabul görmeye çalışırken adaya nasıl geldiğini anımsar. Claire’e yardımcı olmak isteyen Juliet’e Sawyer ve Said şüphe ile yaklaşırlar.

Spooks Spooks
Yabancı DiziTNT2009-04-20saat: 23:30
İngiltere bulaşıcı hastalıkla tehdit altındadır. Hastalık kime bulaştı ise takım yakalayıp karantinaya götürmek zorundadır. Virüsün biyolojik silahlar programları yürüten ülkelerden birinde üretildiğini düşünen takım bu virüsü üretenlerin bunun panzehirini de üretmiş olabileceklerini düşünüp harekete geçerler

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-04-20saat: 22:15
Çöldeki fiyaskonun ardından Walter ve Jesse için iş başa düşmüştür. Skyler ise Walt’un son zamanlardaki davranışlarından giderek daha çok şüphelenmeye başlar.

It’s Always Sunny In Philadelphia It’s Always Sunny In Philadelphia
Yabancı DiziE22009-04-20saat: 23:30
Sokakta kendini tatmin eden bir serseri vardır. Mac, mahalle ortamının kötüye gittiğini ileri sürer ve Dee de ona bu konuda katılır. Frank, Charlie ve Dennis serserileri uzak tutmak için bir köpek almaları gerektiğini söyler ama sonunda adını Ajan Bauer koydukları bir kedi alırlar

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-19saat: 20:00
Gönül’ün zoruyla Macit’le randevuya çıkan İnci, umduğunun aksine çok güzel vakit geçirir. Kısa bir sürede iyice yakınlaşırlar. Macit’in yaptığı gemi seyahati teklifiyle strese giren İnci’yi yatıştırmak kızlara düşer. Senenin en önemli yardımseverler balosunun telaşı kızları tam sarmıştır ki, İnci’nin grip olmasıyla bütün planlar altüst olur

Teyzanne Teyzanne
Yerli DiziSTAR TV2009-04-19saat: 20:10
Üniversite arkadaşı Aylin ile birlikte açtıkları ağız sağlığı merkezinin ortağı olan Edanın bir gün yaşadığı rezidansa gelen bir ziyaretçi dünyasını alt üst eder. Eskişehir yetiştirme yurdu müdürlüğünden emekli olan Muzazzez Hanım;

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-04-19saat: 22:00
Ece’nin annesi Kamuran Hanım, apar topar hastaneye kaldırılır.Durumu ciddidir ve acilen kan gerekmektedir. Turuncu ailesi ve yakınları gereken kanı bulabilmek için canlarını dişlerine takarlar fakat Kamuran Hanım’ın kan gurubu nadir bulunan bir kan gurubudur. Tüm aile kan bulabilmek için seferber olur.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-04-19saat: 18:45
Müzeyyen televizyonda sürekli magazin kanallarını açmakta ve gürültülü kavgalı dedikodulu programları seyretmektedir. İpek, evde olmadıkları zamanda Müzeyyen’in Zeynep’e nasıl davrandığını merak ederek bir kamera yerleştirmeye kalkar. Ahmet etik bulmaz ve karşı çıkar ama İpek’e söz geçiremez.

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2009-04-19saat: 20:00
Gamze ve Oktay trene binmek üzereyken son anda Cahit ve Buket gara gelir. Buket Oktay’ı kaybetmemek için uydurduğu yalanı söyler. Oktay duydukları karşısında şok olur. Gamze gözyaşlarına boğulur. Buket Oktay’ın bu yalana inanması için uğraşırken Cahit’in desteğini almayı başarır.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-04-19saat: 19:40
Oktay, askerliğini bir an önce y apmak istiyordu. Acemi bilriği, Isparta Piyade Komando Er Eğitim Alayı çıkınca çok sevindi.Çünkü Isparta’dan doğuya gidilmekteydi.Ve en çok da doğuda görev yapmayı istiyordu.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-19saat: 21:00
Kilise’nin gözünde Henry’nin Anne’le olan evliliği yasal olarak geçersizdir. Dahası hem Thomas More hem de Piskopos Fisher, Henry’yi İngiltere Kilisesi’nin başındaki en yüksek otorite olarak tanımayı reddeder. Dolayısıyla ikisi de tutuklanarak Londra Kulesi’ne kapatılır.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-19saat: 23:00
Christian, öldükten sonra arkada bırakacağı ailesinin maddi ve manevi güvenliği için gereken düzenlemeleri yapmaya başlar. Liz ise nikah için hazırlanmaktadır.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-19saat: 22:00
Noah, Tracy’yi salıverirlerse Asi’ye ulaşabilecekleri konusunda Hunter’ı ikna etmeye çalışır. Angela yakalanmaktan kurtulmak için eski bir dostundan yardım ister. Hiro ve Ando da Asi’den aldıkları son görevde yeni özel güçleri olan kişiyi koruma çalışmalarına devam etmektedir.

Chuck 3D Chuck 3D
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-19saat: 14:00
3D keyfi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Chuck 3D Pazar saat 14:00 ve 23:00’de yeniden CNBC-e’de. Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı. 3 boyutlu televizyon rüyası CNBC-e’de gerçek oldu. Bir bölümünün tamamı üç boyutlu çekilen ilk televizyon dizisi olan Chuck, CNBC-e ekranında 3D keyfini bir kez daha yaşatıyor.

Samantha Who Samantha Who
Yabancı DiziTNT2009-04-19saat: 20:00
Samantha’yı Married with Children ile tanıdığımız Kelly Bundy (Christina Applegate) canlandırıyor. Babasının arabasını ödünç alan Sam bir kaza yapınca babasına mahcup olmamak için farklı bir çözüm bulur. Ama Samantha’nın babasının sıradışı bir sürprizi olacaktır

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2009-04-19saat: 20:30
22 aylık Tommy Graser adında bir çocuk kesilmiş bir parmak bulup polislere verince Monk, bu çocukla beraber parmağı bulduğu parka gider. Herhangi bir ipucu bulamaz ama bu uysal ve bir o kadar akıllı çocukta bir şeyler keşfeder. Sürekli Monk’un ismini tekrarlamaktadır.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-19saat: 16:45
Yağız ikili oynamaya devam eder…Aslı Seyhan’dan vazgeçemez…Ceyda ile Özkan son kozlarını paylaşırlar…Sultan Hanım kocasının katilini öğrenecek mi?Elvan, doğacak bebeğinin babası Özkan’la Bozova’dan kaçmak için son çare olarak Yağız’a her şeyi anlatır ve ondan yardım ister.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-04-18saat: 22:15
Kamil, Aslı’nın kahramanı olmayı tercih eder. Bu karar Aslı’yı çok mutlu eder. Baba - kız yeniden eskisi gibi olmuştur. Sırada Nimet’e haddini bildirmek vardır. Aslı’nın uğradığı haksızlık yurttaki arkadaşlarını çok üzer. Onlardan gelen büyük destek işlerin bir anda değişmesine neden olur

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-04-18saat: 20:00
İpek başına aldığı darbe ile yere yığılmıştır! Onu o halde bulan Barış olur! İpek’de Barış’da olayın şüphelilerini az çok tahmin ediyordur; ancak işler hiç umdukları gibi gelişmez! İpek için esas zorlu günler şimdi başlamıştır!

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-04-18saat: 20:10
Yusuf’un şikâyeti üzerine Murat ve Güven nezarete atılır. Ertesi gün ifadeleri alınıp hâkim karşısına çıkacaklardır. Recep araya girip Yusuf’dan ricacı olur. Fakat bu yüzden de arası Halil Efe’yle açılır. Cemile Alev tarafından resmen gruptan kovulunca ona Murat destek olur. Aralarında bir yakınlaşma oluşur.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-18saat: 22:30
Papatyam dizisi tekrar bölümü ile ekranlarda.Necati’nin eski sevgilisi Yasemin’in getirdiği çocuk iddia ettiği gibi Necati’nin çocuğu değildir. Necati tam onları yollayıp huzura erecektir ki Feride’nin kızları durumu öğrenir ve annelerine yetiştirir

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-04-18saat: 18:45
Yıllar öncesinde oyuncaklar dünyasında yaşamış olan oyuncak Prens Sargis sahibinin isteği üzerine yeniden dünyaya gönderilmiştir. Bir tesadüf sonucu Yağmur eline geçen bu oyuncağı Nana’ya gösterince Nana çok şaşırır ve onu oyuncaklar dünyasına götürür…

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-04-18saat: 19:40
Ali , kardeşi ve Ömer arasında yapılacak olan nişanı engellemeye çalışmaktadır. Ama hiç kimse gerçeği anlatmamaktadır. Bu arada Berk, Özlem’in gizli olarak çektiği fotoğrafları büyüterek okula asar. Radyodan Özlem hakkında korkunç şeyler söylenir

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-04-17saat: 20:00
Adanalı, Sofia’dan ayrılacağı için üzgündür. Maraz Ali, artık gerçekleri İdil’e anlatmaya karar verir. Adanalı ve ekibi bir operasyon sırasında İstanbul sokaklarını ve hipodromu birbirine katar. Adanalı yine suçluların peşindedir fakat polis aracı yerine ata binmektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-04-17saat: 20:00
Demir kızını kaçırır. Amacı Asi’ye kızını kaybetme acısını hissettirmektir. Öfkeden çılgına dönen Asi hemen Demir’in peşine düşer. Asya’yı nereye gittiklerini söylemen Demir, kızıyla birlikte ortadan kaybolur. Asi her yerde Asya’yı ararken, Demir kızıyla birlikte olmanın tadını çıkarmaktadır.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-04-17saat: 19:30
Yıllar öncesinde oyuncaklar dünyasında yaşamış olan oyuncak Prens Sargis sahibinin isteği üzerine yeniden dünyaya gönderilmiştir. Bir tesadüf sonucu Yağmur eline geçen bu oyuncağı Nana’ya gösterince Nana çok şaşırır ve onu oyuncaklar dünyasına götürür…

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-04-17saat: 19:40
Yiğit, başından geçenleri hatırlamıyor. Fakat son zamanlarda yaptığı aşı davranışlarında dolayı ansızın görevinden alınıp masa başı bir işte görevlendiriliyor. Süha ise Rana’ya önemli şeyler anlatmaya karar veriyor.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-04-17saat: 22:15
Tony’nin ilk cinayeti ortaya çıkınca, o ve Paulie Florida’ya kaçar. Tony Florida’da Paulie’yle olan arkadaşlığını tekrar gözden geçirme fırsatı bulacaktır. Bu arada Junior bir poker oyunu düzenler. New York’taki iktidar savaşları ise devam etmektedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı