Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-04-16saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. Parmaksız’ı elinden kaçırınca deliye dönen İskender, ne yapacak?İskender’e oynadığı oyunla Parmaksız’ı ele geçiren Polat Alemdar sorularına cevap bulabilecek mi? Polat’ın Parmaksız’la ilgili planı ne olacak?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-04-16saat: 19:40
Tarık, Selma’yı ve köylüyü korumak için kendisini Abdul’den yana görünen bir olarak tanıtmaktadır. Selma örgüte geri döner uyuşturucuları teslim eder. Fakat Şivan’ın bir şartı daha vardır. Selma bu şart karşısında şoke olur. Bu arada Berfin ise beklemediği anda Dila’dan güzel bir haber alır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-16saat: 20:00
Behlül’ün Bihter’e verdiği anlamlı doğum günü hediyesi, yasak aşkı alevlendirir. Bihter ve Behlül’ün yasağa meydan okuduğu bu büyülü anda, şoke edici bir gelişme olur.Kumar oynadığı kulüp polisler tarafından basılan Firdevs Hanım, emniyete götürülür.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-04-16saat: 20:00
Kevser iyileşmiş, cezaevine naklini beklemektedir. Beray, Nisan’ın kaybolduğunu duyunca düşüp bayılır. Koğuşa tek başına dönen Kevser, hastanedeki hademe Saliha’yı anlatıp durur ama kimse ona kulak vermez.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-04-16saat: 22:15
Musa ile Zeynep arasındaki Ali sendromu hız kesmeden devam etmektedir.İbrahim’in ölümünün ardından Zehra, aileden iyice kendini soyutlamıştır. Hiç kimseyle konuşmak ve görüşmek istememektedir. İbrahim’in, kızını korumak için İsmail’e verdiği gözdağı, İbrahim’in ardından İsmail ile Derya’yı yakınlaştırmıştır.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-04-16saat: 23:20
Maraz Ali, Samet’in namlusunun ucundadır. Adanalı ve Maria, birlikte kahvaltıya giderler fakat Maria’nın düşmanları bir türlü peşlerini bırakmaz ve ortalık savaş alanına döner. İdil, Maraz Ali’den ayrılmak için her türlü yolu dener ama başaramaz.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-16saat: 20:00
Tüm ünlüler Springfield Showbiz Ödül Töreni için toplanır. Buğulu bir ses Lisa’nın nasıl bu ödülü almaya hak kazandığını anlatır. Geçmişe yapılan bir yolculukla ise Lisa’nın Krusty’nin asistanı olmaya nasıl hak kazandığı, bu işte nasıl başarılı olup, Krusty’nin programını sunmaya başladığı ekrana gelir.

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-16saat: 21:00
Jack ve Ajan Walker, Dubaku ülkeyi terk etmeden önce ona ulaşmanın yollarını aramaktadır. Ancak teşkilattaki köstebekler karşılarına beklenmedik engeller çıkaracaktır. Öte yandan Başkan Taylor’ın yaralanan kocasının durumu ağırlaşmıştır ve Başkan bu nedenle zor bir kararla karşı karşıya kalacaktır.

House House
Yabancı DiziTNT2009-04-16saat: 20:00
Afrika’daki yoksul halk için savaş veren ünlü Dr. Sebastian Charles, tüberküloz olduğunu düşünmektedir. Hastalığı ile Afrika’daki durumu gündeme getirmek isteyen doktorla Cuddy ilgilenir ama House’un fikrini de almakta kararlıdır.

The West Wing The West Wing
Yabancı DiziTNT2009-04-16saat: 23:30
Abbey’in doğum günü yaklaşmıştır ama içinde herhangi bir neşe kıpırtısı yoktur çünkü başkanın MS hastalığı nedeni ile doktorluk lisansının elinden alınması tehlikesi ile karşı karşıyadır. Diğer tarafta Başkan, İngiltere büyük elçisi ile görüşür…

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-16saat: 22:15
Nip/Tuck beşinci sezonun yirmibirinci bölümünde Christian, öldükten sonra arkada bırakacağı ailesinin maddi ve manevi güvenliği için gereken düzenlemeleri yapmaya başlar. Liz ise nikah için hazırlanmaktadır.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-04-15saat: 20:00
Büyüklerle arası hep iyi olan Yaprak, kendini Dilber Hala’ya da sevdirince, bir karma için Dilber’in resmini yapmaya onu ikna eder. Dilber’in bilmediği tek şey, resmin bir "nü" olacağıdır! Fatoş Tanrıverdi’nin evine gelip Burhan’ın eşyalarının arasında hiç kitap olmadığını görünce Burhan’la dalga geçer.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-15saat: 20:00
Ali Rıza Bey, yeni ev almak için ayırdıkları ellerinde kalan son parayı, acil ihtiyacı olan Mithat Bey’e borç olarak vermeye karar verir. Bu kararın nelere vesile olacağını bilmeyen Ali Rıza Bey, baba evinde bir süre daha evin yeni sahibi ile yaşamaya mecbur kalır.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-15saat: 20:10
Defne, Kahin Tork’un başlattığı uzaklık laneti nedeniyle güneş ülkesinde tutsaktır artık. Tork, Kraliçeyi konuşturarak Kayıp Prenses’in nerede olduğunu öğrenmeye çalışır ancak Defne kızının yerini asla söylemez… Tork bu kez sihirli flütü kullanarak prensesi güneş ülkesine getirmeyi dener…

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-15saat: 21:50
Altın Kızlar tekrar bölümü ile Atv ekranlarında.Gönül’ün aldığı evlenme teklifi, İsmet ve İnci’yi kara kara düşündürür. Gönül Nejat’la evlenirse, bu evden taşınmak zorunda kalacaklardır. İsmet’in başındaki dert yetmezmiş gibi, annesi Safiye aniden çıkagelir.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-15saat: 22:45
Elif, Cansu’nun velayetini alabilmek için reddi miras yapmak istemez. Bu durumu Timuçin’in ailesine, Hulusi Bey bildirir. Utku ise Derya ile ilgili bildiklerini anlatmakta geç kalır. Söz artık kesilmiştir ve Ali’nin bu noktadan sonra dönüşü yoktur. Armi ile buluşan Ayaz takip edilmektedir.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-04-14saat: :
Seyhan’ın Ali’ye kendi isteğiyle gittiğini öğrenen Halim, Ali’ye silahı doğrultur. Halim’le Ali’nin Koru’da olduğunu öğrenen Samim ise koşup son anda kendini iki aşığın ortasına atar. Bir yandan Ali’yi koruyup, bir yandan Halim’e dil dökmektedir. Ama Samim’in ikna çabaları sonuç vermez ve çıkan kargaşada silah patlar.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-04-14saat: 20:00
Elif, Cansu’nun velayetini alabilmek için reddi miras yapmak istemez. Bu durumu Timuçin’in ailesine, Hulusi Bey bildirir. Utku ise Derya ile ilgili bildiklerini anlatmakta geç kalır. Söz artık kesilmiştir ve Ali’nin bu noktadan sonra dönüşü yoktur. Armi ile buluşan Ayaz takip edilmektedir.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-04-14saat: 22:00
Şehrazat’ın Kaan’ı getirmesi Nadide’yi çok mutlu eder. Şehrazat, Nadide’yi ameliyat olması için ikna etmeye çalışır. Her şeyin eskisi gibi olmasını isteyen Bennu’nun düzenlediği yemekte sert tartışmalar yaşanır. Evlenme teklifi eden Engin, Şehrazat’ın cevabını sabırsızlıkla beklemektedir.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-04-14saat: 22:15
Yaşadığı umutsuz durumundan kurtulmak isteyen Cemil, yaşananların acısını kendinden çıkarmaya kalkar. Lamia ve Saib Bey, duruma müdahale etmek isterken büyük bir trajedinin içine doğru sürüklenirler.Kenan, her ne koşulda olursa olsun, Lamia’nın Cemil’in yakınında olmasına katlanamamaktadır.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-04-14saat: 20:10
Lütfü’nün Almanya’ya gidecek olması da Necati’yi çok üzmektedir. Ona gitme demeyi gururuna yediremediği için oğlunu başka bir oyunla durdurmaya karar verir.Feride’nin altınlarını ameliyat olacağım diyerek alan Harun ise sonunda Necati’ye yakalanmıştır. Borcunu ödemek için eve bir dövüş horozu getiren Harun, Lütfünün horozu kesmesine kadar uzanan eğlenceli olayları da başlatmış olur.

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-14saat: 22:30
“Altın Kızlar”dan Rose karakterini Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, Dorothy’yi Hülya Koçyiğit, Sophia karakterini Fatma Girik, Blanche’ı ise Nevra Serezli canlandıracak.Gönül’ün aldığı evlenme teklifi, İsmet ve İnci’yi kara kara düşündürür. Gönül Nejat’la evlenirse, bu evden taşınmak zorunda kalacaklardır.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-14saat: 21:00
Mary Alice hakkında da her zamankinden daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Scruggs işsiz ve beş parasız bir tamirciyken ona acıyıp diğer ev hanımlarıyla tanıştıran Mary Alice, hayatını daha çekilir kılan bu adama karşı minnettar hissediyor kendini. İntihar ettiği gün son kez konuştuğu kişinin de Scruggs olması, Mary Alice’in o gizemli gün boyunca nasıl bir ruh hali içinde olduğunu açık ediyor.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-04-14saat: 19:40
Sinem sonunda pes ediyor ve polise teslim oluyor. Sırma ise yaptığı şeye bin pişman. Uğur, Işıl ile planlarına devam ederken, her şeyi bozmak isteyen Cemile, Işıl tarafından uçurumdan atılıyor. Fikret ise Ali’ye nin kapısına dayanıp onu suçluyor.

Friday Night Lights Friday Night Lights
Yabancı DiziTNT2009-04-14saat: 00:00
Koç Taylor’ın takımdan ayrılma olasılığı üzerine ilk dedikodular içeriden birinin konuşmaya karar vermesi üzerine daha da artar. Bu sırada Panther Takımı eyalet şampiyonasına hazırlanmaya başlamıştır.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2009-04-14saat: 20:00
Sam ve Dean Winchester kardeşlerin başı bu sefer gerçekten dertte… Sam ve Dean kendilerini içinden çıkması mümkün görünmeyen sarmalın içinde bulurlar. Her uyandıkları gün Salı ve Dean’in geleceği tehlikede.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-04-14saat: 22:15
Peggy’ye verilen yeni görev onu oldukça zorlayacaktır. Roger’ın işteki problemleri ise Don için yeni fırsatlar anlamına gelmektedir. Pete de işte ve evde artan sorunlardan dolayı bunalmıştır. Betty ise mutsuzluğunu ve tatminsizliğini gidermek için kendine yeni bir yol bulur.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-04-13saat: 20:00
Eski kocası Ömer’in ani dönüşüyle sarsılan Meryem, Ömer’e artık başkasıyla evli olduğunu, çocuklarına ise babalarının hayatta olduğunu anlatmak zorundadır. Ömer öğrendikleri karşısında yıkılırken Meryem’den tek isteği çocuklarını görebilmektir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-04-13saat: 20:00
Üniversite öğrencisi bir genç kızın esrarengiz ölümü Ekip’i harekete geçirir. Annesi ve sevgilisinin çelişkili ifadeleri şüpheleri üstlerine çekmelerine neden olur. Ekip bir oyunla katile cinayeti itiraf ettirir. Ferda, Suat’ın kanına girer ve birlikte falcının yolunu tutarlar

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-13saat: 22:15
Yağız ikili oynamaya devam eder… Aslı Seyhan’dan vazgeçemez… Ceyda ile Özkan son kozlarını paylaşırlar…Sultan Hanım kocasının katilini öğrenecek mi? Elvan, doğacak bebeğinin babası Özkan’la Bozova’dan kaçmak için son çare olarak Yağız’a her şeyi anlatır ve ondan yardım ister.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı