Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-04-13saat: 22:45
Özel bölümü ile Bir Bulut Olsam.Güzelyurt adlı bir sınır kasabasında, kasabanın en büyük ve görkemli konağında hastalıklı ve tutku dolu bir aşk yaşanmakta ve bu karşılıksız aşk, tanık olanların kanını dondurmaktadır.Dr. Serdar Batur, Güzelyurt kasabasına gelir.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-04-13saat: 20:10
Serdar’ın Nursel’e olan aşkı ve Nursel’in Serdar’a karşılıksız kalması artık Serdar’ı delirtmiştir. Bunun üzerine Serdar, Nursel’i dize getirmek için Galip ile Nursel’in yılan hikayesine dönmüş boşanma davalarının ipini çeker. Sabiha ile Galip arasındaki çekişme tüm hızıyla devam etmektedir

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-04-13saat: 22:30
Ayla ile Suat’ın arasının bozuk olmasına ve ayrı evlerde yaşıyor olmalarına üzülen Meserret ile Fahri, onları barıştırmak için her yolu denerler. Onların iyi niyetli çabaları bir türlü sonuç vermez. Ayla ile Suat dayanamayıp aralarındaki buzları eritmeye karar verdiklerinde de onları bir sürpriz beklemektedir.

Chuck 3D Chuck 3D
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-13saat: 20:00
Chuck’ın üç boyutlu olarak ekrana gelecek özel bölümünün özel konuğu Dominic Monaghan olacak. “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesinden Frodo’nun üç Hobbit arkadaşından biri olan Merry olarak hafızlara kazınan Monaghan daha sonra “Lost” dizisiyle televizyon ekranlarına taşıdı ününü.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-04-13saat: 20:00
Bu bölümde “diğerleri” tahliye işlemlerine başlarlar. Kate’in geçmişi ile ilgili bazı gerçekler gözler önüne serilir. Kate ormanın orta yerinde kendisini kelepçelenmiş halde bulur yanında Juliet’de vardır. Birlikte hayatta kalma mücadelesi verirler

Spooks Spooks
Yabancı DiziTNT2009-04-13saat: 23:30
İran’la yapılacak olan tarihi bir barış anlaşmasının eşiğinde MI5 önemli bir haber alır. Takım, gizli bir harekât düzenler. Bu harekâtın zorlu sonuçları olacaktır. Spooks yine nefes kesici.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2009-04-13saat: 19:40
Küçük Yusuf, zihinsel özürlü bir çocuktur. Babası sakarlıkları yüzünden onu evden kovduğu günden beri, pis bir sokak arasında, bulduğu bir varilin içinde yaşamaktadır. Tek isteği, iyi kötü bir aileye kavuşmaktır. Allah’a dua ettiği bir gün Salih imdadına yetişir ve ona yanında kalabileceği bir aile bulmak için söz verir.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-04-13saat: 22:15
Akciğer kanserine yakalandığını ve sadece iki yılı kaldığını öğrendiğinde kimyası bozulan Walter White, şimdi hayatının yeni gidiş hatına alışmaya çalışıyor. İyi bir kimya öğretmeni olan Walter kimya bilgisini kullanarak suç ve uyuşturucunun tehlikeli dünyasına girmaye hazırlanıyor.

It’s Always Sunny in Philadelphia It’s Always Sunny in Philadelphia
Yabancı DiziE22009-04-13saat: 23:30
Ekip, mafyaya olan borçlarını ödemek için canla başla çalışmaktadır. Charlie ve Dee şehrin çeşitli yerlerinde satabilmek için uyuşturucu madde satın alır. Mac ise mafyaya katılabilme umuduyla onlar için küçük işler yapmaya devam eder

Altın Kızlar Altın Kızlar
Yerli DiziATV2009-04-12saat: 20:00
Altın Kızlar Atv ekranlarında başlıyor.Amerikan televizyon tarihinin efsanesi ve bir dönem Türk televizyonlarında fırtınalar estiren dizisi “Altın Kızlar” yıllar sonra atv ekranlarında! Başrollerde ise Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nevra Serezli rpş alıyor. Altın Kızlar’ı kaçırmayın

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-04-12saat: 16:30
Seyhan hapisten çıkar... İşine geri döner…Elvan, Yağız’a gerçeği itiraf eder…Yağız yeni planlar peşinde…Aslı, mutlu evlilik oyununa devam eder…Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-04-12saat: 19:50
Adil’in son yaşadıkları Gülşen’in Ayşın’a her anlamda karşı cephe almasına neden olmuştur… Barış ise Savaş’ın her konuda yanlarında yer almaya başlamasından artık şüphelenmeye başlamıştır…Ahmet, Ömer konusunda temkinli davranmadığı için kendisini suçlarken Bekir babasının hayatına yine bir kabus gibi çökmesiyle ilgili bir çıkış yolu aramaktadır…

Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-04-12saat: 21:35
Vicdan , Dursun ve Harun miras işlemleri için avukat Semih’in ofisine giderler. Semih mirası alabilmeleri için madamın küçük bir şart koştuğunu söyler.Cahit nişanlısından ayrılır, Müjde’den kendisini affetmesini ister.İşlemler tamamlanmış aile mirası almıştır. Madamdan kalan yalıya taşınırlar.

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2009-04-12saat: 20:00
Oktay ve Saffet, Cahit’i kurtarmak için tayfalarının da desteğiyle Kerem’i rehin alırlar. Doğan Kerem’e karşılık Cahit’i serbest bırakır. Hesaplaşma sonrasında Doğan büyük bir öfkeye kapılırken Meral duruma el koyar. Saffet’i ve diğerlerini korumak için Doğan’la anlaşma yoluna gider.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-04-12saat: 18:45
Blendır görümce Müzeyyen, evdeki bazı eşyaların yerlerini değiştirip kendi zevkine göre birkaç aksesuar ekleyince İpek çok sinirlenir. Müzeyyen’in kendi kafasına göre evde değişiklikler yapmasından rahatsız olan İpek, durumu Ahmet’e anlatır. Ahmet’in, ablası Blendır Müzeyyen’le konuşup, bu gidişe bir “dur” demesini ister.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-12saat: 22:00
Sylar uzun süredir kayıplara karışmış olan babasıyla karşı karşıya gelince tam bir hayal kırıklığı yaşar. Asi’den mesaj aldıktan sonra Claire, en büyük düşmanı Eric Doyle’a yardım edip etmemek konusunda karar vermek zorunda kalır. Bu sırada Hunter, Petrelli ailesinin sırlarını ortaya döküp, Nathan’ın operasyonunun başına geçmek için planlar yapmaktadır.

Terminator Terminator
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-12saat: 21:00
Jesse’nin gelecekteki denizaltı görevi, büyük bir dönüm noktası görevi görür. Bu dönüm noktasının günümüzdeki Sarah, Derek ve John’un üzerinde beklenmedik etkileri vardır. Bütün bu etkiler bir yana Sarah, Cameron ile baş etmeye çalışırken, Derek çok zor bir karar vermek zorunda kalır.

Sarı Sarı Liralar Sarı Sarı Liralar
Yerli DiziKANAL72009-04-12saat: 19:35
Küçük bir kasabada yaşayan Tahir, tarihi evini bir hayli borçlanarak butik otele dönüştürmüştür. Ancak turist yerine köyde yeller esince borçlar alıp başını gider ve Tahir hacizle karşı karşıya kalır. Ne yapacağını bilmez halde günleri sayan Tahir bunlar yetmezmiş gibi birde ev halkıyla uğraşmaktadır. Tahir’in kimi zaman güldüren kimi zaman da hüzünlendiren maceralarında dördüncü bölüm ekrana geliyor.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-04-12saat: 19:40
Umut’un ustabirliği Nevşehir’e çıkmıştı. Doğu illeri olmadığı için ailesi sevinmişti. Fakat onun gezici birlikte olacağını düşünmemişlerdi. Umut ve birliği doğuya doğru yola çıktıklarında hemen annesini aradı fakat annesi eve yoktu. Daha sonra yengesini arayarak olanları anlattı.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-12saat: 21:00
Henry ve Anne’in bir kız çocuğu olmuştur. Elizabeth adını verdikleri bebek hemen vaftiz edilir. Bu arada Henry, Parlamento’ya tarihe ilk “Veraset Kanunu” olarak geçecek yasa teklifini sunar. Bu yasaya göre sadece Anne’den olan çocukları tahta varis olabilecektir

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-12saat: 23:00
Bu akşam izleyeceğimiz beşinci sezonun yirminci bölümünde Sean ve Teddy aralarındaki ilişkiyi keşfetmeye ve tanımlamaya çalışmaktadır. Christian ise son derece nadir rastlanacak bir rahatsızlığı olan bir hastayla bağ kurar.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 21:45
Nikki ve Paulo çiftinin hayata gözlerini yumması üzerine kazazedeler harekete geçerler. Gerçekte başlarına neler geldiğini merak etmektedirler. Nikki ve Paulo’nun geçmişte uçağa binmeden önce yaşadıkları gözler önüne serilir.

Samantha Who? Samantha Who?
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 20:00
Geçirdiği trafik kazasının ardından sekiz gün komada kalan Samantha, uyandığında geçmişe dair hiçbir şey hatırlamaz. Başına gelmiş en büyük felaketi bir fırsata; yeni bir hayat kurma fırsatına çevirmeye kararlı olan Samantha’nın kendini yeniden keşfedişi… Regina, Samantha’ya bir erkek arkadaş ayarlamaya çalışır.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2009-04-12saat: 20:30
Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsını gözler önüne seren dizi, III. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Bu bölümde Monk’un yeni yardımcısı Natalie, kızının okulunda yönetim kurulu seçimlerine adaylığını koyar. Monk bu fikre tamamen karşıdır.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-04-11saat: 20:00
Çetin işi gereği iki üç aylığına Antalya’ya gidecek, yeni kurulan büroda işleri yoluna koyacaktır. Neriman ise oğlundan ayrılmak istememektedir.Neriman’ı bekleyen daha büyük bir sürpriz vardır. Hiç anlaşamadığı dünürü Kamuran Hanım, Ece’nin yanına kalmaya geliyor.

Alayına İsyan Alayına İsyan
Yerli DiziTRT 12009-04-11saat: 19:50
Barudi, Sevtap’ı ona musallat olan adamlardan kurtarır. Ancak bu kez başka bir sorunları vardır; Sevtap’ın geceyi geçirecek bir yeri yoktur. Barudi, Nine ve Sevtap geceyi birlikte bankta geçirirler. Ancak sabah olduğunda Barudi’yi bir sürpriz beklemektedir.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-04-11saat: 20:00
Tuğçe’nin reklam filmindeki rol arkadaşı şarkıcı Tuna, Tuğçe’nin sevgili olduğunu iddia eder. Murat bunu duyunca çılgına döner ve Tuna ile konuşmaya gider. Tuna’nın yeni çıkan kasetinin reklamı için böyle bir demeç verdiği anlaşılınca, Murat, Tuna’yı döver.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-04-11saat: 20:10
Cemile, Alev’in Murat’a olan ilgisini fark edince konuşmaya karar verir. Bu konuşma kavgaya dönüşünce Alev Cemile’nin gruptan ayrılmasını ister. Murat, Alev’in bu isteğini albümü tehlikeye atmamak için kabul etmek zorunda kalır.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-04-11saat: 22:15
Özel bölümü ile Kavak Yelleri...Burak’ın ölümüne sebep olduğunu düşünen Mine, korkuyla Ayşe’nin yanına kaçar. Merve, Efe’den beklediği karşılığı alamaz. Ama bu yurtta onunla yakınlaştığını söylemesine engel değildir. Mine’nin etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-11saat: 21:00
Jack, Juma ve Dubaku’nun hükümet görevlileri ve ajanlar üzerinde etkisi olduğu konusunda Başkan’ı uyarır. Görevlerine federal ajanları karıştırmadan devam edebilmek için Başkan ile yaptıkları görüşme Dubaku’nun telefonuyla yarıda kalır. Başkanın kocası Henry Taylor, Dubaku’nun elindedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı