Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-02saat: 21:00
FBI’da Janis yeni bir terör saldırısının gündeme geleceğini anlar, ancak bu saldırının yeri ve zamanı hakkında ellerinde bilgi yoktur. Janis altyapı tesislerinin hangi bölümün tehdit altında olduğunu anlamak için bir kod kullanır. Dubaku yeni terör saldırısını plana koyunca Janis asıl hedefin yerini belirler

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-04-02saat: 22:15
Nip/Tuck beşinci sezonun on dokuzuncui bölümünde Sean’ın yeni bir anestezi uzmanı tutması problem çıkmasına sebep olur. Kimber ise Jenna’nın iyi bir hayatı olması için her şeyi göze almıştır ve hiçbir şeyi yapmaktan kaçınmayacaktır.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-04-01saat: 20:00
Ali Rıza Bey hatalarından ders almayan Leyla’yla yüzleşir. Aldığı bu son darbeye dayanamayan Ali Rıza Bey, hastaneye kaldırılır. Leyla da babasının başına gelenlerden habersizdir. Düğümler acıyla çözülürken, Tekin Ailesi’nin birbirlerinden sakladığı gerçekler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-04-01saat: 20:10
Okulda uğradığı büyük bir yenilgi Nil için bardağı taşıran son damla olur. Evden ve okuldan Duru’yu attırmak için İris’le birlikte müthiş bir plan yaparlar. Suçsuz olduğuna Selim’i bir türlü inandıramayan Duru küskün bir şekilde Efsun’la birlikte evden ayrılır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-04-01saat: 22:30
Tekrar bölümü.Behlül’ün kayıplara karıştığı gece, eski sevgililerinden biriyle kendisini aldattığını düşünen Elif, nişan yüzüğünü geri yollar. Behlül’ü nişanın bozulmasından çok, kendisine bile itiraf edemediklerini, içkiliyken Bihter’e söylemesi ilgilendirmektedir.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-01saat: 21:00
Brenda bir otelin penceresinden atlayarak kendi canına kıyan bir paparazzinin ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak üzere harekete geçer. Ekip kısa sürede fotoğrafçının aynı otelde kalan ünlünün peşinde olabileceği gerçeğini ortaya çıkarır.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2009-04-01saat: 20:30
Barney’nin barda içki içen üç sarışın kadınla ilgilenmemesi grubun diğer üyelerinin dikkatini çeker. Barney son zamanlarda garip davranıyordur. Bu durum onun bir kız arkadaşı olduğunu düşündürür. Barney’nin bardan gizemli bir şekilde çıkışının ardından ekip onu takip etmek için işe koyulur.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22009-04-01saat: 22:15
Kral’ın sabrı artık tükenmiştir. Papa’nın da onayını alarak Thomas Cranmer’ı Canterbury Başpiskoposu olarak tayin eder. Evliliğinin feshedilmesini bekleyemeyen Henry sonunda Anne’le gizlice evlenir. Hamile olan Anne ondan ilk bebeğini doğuracaktır.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-03-31saat: 20:00
Meliha, Ali ve Seyhan’ın ilişkisini öğrenince küplere biner. Samim’in bu ilişkiyi bildiğini ve ondan sakladığını düşünmektedir. Bu yüzden, Meliha ve Samim’in arası tam düzelmeye başlamışken, büyük bir kavgayla yeniden bozulur. Samim’in, Ali’ye resti çekmesi ve Ali’nin Seyhan’dan vazgeçmeyeceğini söylemesiyle ipler kopma noktasına gelir.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-03-31saat: 20:00
Kızlar, Cansu’yu almaya çok yaklaşmışken Elif’in evi terk etmesine sert tepki gösterirler. Armi ve Elif bu konuda fena kapışırlar. Ablalarının kavgasına sinirlenen Cansu, akşam Hulusi Amcasında kalır. Derya ile Ali’nin arasında da işler gittikçe ciddiye binmektedir. Ali bile evlilik olaylarının bu kadar hızlı gelişmesine şaşkındır.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-03-31saat: 22:00
Şehrazat, kurmaya çalıştığı yeni hayatında ve oğlu Kaan’la ilişkisinde büyük zorluklar yaşamaktadır. Şehrazat’ı tekrar kazanamayacağını düşünen Onur, özel hayatında tamamen dağıtmaya başlar. Hem Bennu ile hem de Onur’la ilişkisini düzeltemeyen Kerem, suçluluk içinde kıvranmaktadır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-03-31saat: 22:15
Lamia’nın ölüm kalım savaşı veren Cemil’den boşanmayı ertelemesi, Kenan ve Lamia’yı kopma noktasına getirir… Verdiği kararla tüm dikkatleri üzerine çeken Lamia, aldığı tepkilerden yorgun düşer…Öte yandan bu karar en çok Cavidan’ı sevindirir. Kenan’ın hayal kırıklığından haberdar olan Cavidan, bu durumu değerlendirmek için hemen harekete geçer…

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-03-31saat: 20:10
Necati eski sevgilisi Yasemen’i tam savuşturacakken kadın bu sefer de bir çocukları olduğundan bahseder. Necati buna inanmayınca çocuğu getirir ve ona bırakır. Bu çocuğun kim olduğunu Feride’den saklaması gereken Necati yine çok zor anlar yaşayacaktır.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-03-31saat: 22:30
İdil, kalpazan çetesinin peşindedir. Adanalı ise okula başlayan Sofia’nın bir an bile yanından ayrılmaz. Ama bela Adanalı’yı okulda da bulur. Maraz Ali, Hasan abinin spor salonunu kurtarabilmek için Canavar Orhan ile kickbox maçı yapar. Canavar Orhan’ın karşısında dayanamayan Maraz Ali’yi müthiş bir süpriz beklemektedir.

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12009-03-31saat: 19:50
Ayşe, ikizlerin sağ salim eve dönmelerine çok sevinir. Leyla olanları hatırlar ve Hanry’yi görmeye gider. Benet, Ayşe’nin bir ajan olduğunu anlar. Önce Ali Rıza’yı tutuklar daha sonra Ayşe’yi tehdit eder ancak; Kemal ve İpsiz Recep’in kendisine kurduğu tuzaktan habersizdir.

Ayrılık Ayrılık
Yerli DiziTRT 12009-03-31saat: 22:00
Karadeniz havzasındaki Türki Cumhuriyetlerinin tümünü kapsayan kardeşlik, dil, din ve tarih birliğini vurgulayan Türkiye’nin bölgedeki birleştirici unsurunu işleyen içinde aşk, macera, entrika ve doğal gaz boru hattı konu edinen bir yapım. Türkiye’de ilk kez TRT için yedi ayrı ülkede yedi başrol oyuncusunun yer adlığı muhteşem bir dizi…

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-31saat: 21:00
Ned ve Chuck, Chuck’ın babasının nerede olduğunu bulmaya çalışırken Vivian da Dwight Dixon’ın izini sürmeleri için bir grup tuhaf Norveçli dedektifle anlaşır. Bunlar Norveç’deki ölüm oranları düşünce işten atılan ve Amerika’ya göç eden adli uzmanlardır.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-31saat: 21:00
Bree oğulları konusunda Alex’in annesiyle fikir ayrılığı içindedir. Gabrielle ise evden daha çok zaman geçirmesi pahasına da olsa Carlos’un gelen yüksek maaşlı işi kabul etmesini ister. Bu arada Susan Jackson’ın yokluğunda yalnızlığını Lee ile gidermektedir.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-31saat: 22:15
Rakip bir reklam firması Don’u bünyelerine katmak istemektedir ve bunu yapmak için de Betty’den faydalanacaklardır. Öte yandan seçimler yaklaşmıştır ve Nixon’ı temsil eden Sterling Cooper Reklam Ajansı, Kennedy’nin kampanyasıyla rekabet edebilmek için daha etkili yöntemler geliştirmek zorundadır.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-03-31saat: 19:40
Doğruluk Ekseni’nde kasabaya yeni bir gelin geliyor. Aliye, şahit olduklarında sonra Fikret’e boşanma davası açmıştır. Işıl kasabayı terk etmek istese de Fikret onu bırakmamaya kararlıdır. Bu arada Sıdıka, gelini Aliye’e eve dönmesi için yalvarmaktadır. Aliye Fikret’i affedemeyeceğini söyler. Oğuz ise Sırma’yı affedememektedir.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-03-30saat: 20:00
Dimitri ve Abdül’ün gönderdiği çeteciler, Feveran Köyü’nü basarlar. Sadece Ramiz ve ailesi değil bütün köy tehlike altındadır. Ancak Mustafa ve Ahmet Ekrem yetişerek büyük bir felakete engel olurlar ve ele geçirdikleri komitacıdan aldıkları bilgi doğrultusunda, civardaki çeteleri çökertmek için hareket geçerler.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-03-30saat: 22:15
Narin’in yeri Mustafa’nın yanıdır. Narin huzur bulduğu bu evden, kendisine değer veren insanlara zarar gelmemesi için onu almaya gelen Mustafa’yla gecenin karanlığında kaybolur. Narin hüzünlü, acılıdır. Mustafa ise dünyanın en mutlu erkeğidir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-03-30saat: 20:00
Yeliz hastaneye kaldırılır. Engin çılgına dönmüştür. Vural’ın yeri öğrenilir ve Engin, Vural’ı yakalar. Rıza Baba devreye girer ve Engin olay yerinden uzaklaştılır. Mesut evde otururken dışarıdan gelen sesleri duyar ve gaspa uğrayan Asiye’ye yardıma koşar. Asiye’yi tanır ve ne olduğunu öğrenir.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-03-30saat: 22:30
Nalan’ın kasabaya aslında kızından para istemek için geldiği ortaya çıkmıştır. Anne kız arasında tam buzlar erimişken, bu yeni durum; yeni bir hesaplaşmaya neden olur. Nalan ve Ayla’nın bu durumun üstesinden nasıl geleceği herkes için merak konusudur.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-03-30saat: 20:10
Sado, evlenmekten son anda vazgeçmiştir. Bu durum herkes için tam anlamıyla büyük bir şok olmuştur.Galip ile Sabiha iyice gerilmişlerdir ve Sabiha çözümü evden gitmekte bulur.Sado’nun ani gidişi ve son günlerde yaşadıklarına Kemal’in kalbi daha fazla dayanamaz

Yemekteyiz Yemekteyiz
Yerli DiziSHOW TV2009-03-30saat: 16:15
Yemekteyiz Yarışması 25. haftasında Fransa’nın başkenti Paris’te...İlk yarışmacımız Ev hanımı..Evli..18 aylık Arda isimli bir erkek bebek annesi..Eşi Remzi Bey’le 2.5 senelik evliler. Betül hanım oğluyla ve eşiyle vakit geçirmeyi çok seviyor..Betül Hanım 2.5 sene önce eşi Remzi Bey’e aşık olup Türkiye’de yaşadığı Bursa’dan Fransa Paris’e yerleşmiş.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-03-30saat: 22:15
Doktorlar final bölümüyle tüm sevenlerine veda ediyor.Levent’in kaza sonrası tek düşündüğü diğer kazazedenin durumudur. Kazazedenin ameliyata girmesi gerekince görev yine Levent’e düşer. Ancak ameliyatta onu bir süpriz beklemektedir.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-03-30saat: 19:30
Savaş ve Barış’ın aynı saflarda ve yan yana oluşları başta Gülşen olmak üzere herkes için büyük ve şaşırtıcı bir sürpriz olmuştur… Herkes bu ittifakı sorgularken Savaş’ın Barış ve çevresiyle bu denli yakın olması İrfan tarafından hiç hoş karşılanmamaktadır…

Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-03-30saat: 21:35
Madamın Hicran’a miras bıraktığını öğrenen aile çok sevinir. Ancak Hicran Sevinemez, içi buruktur. Müjde, Cahit yüzünden üzgündür. Arkadaşı Esra’ya gider. Şeyma, Tarık ve Halit mirasın sevinciyle kutlamak için sinemaya giderler. Hicran, Müjde’yi merak etmektedir

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-03-30saat: 20:00
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı