Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-30saat: 20:00
Sarah’nın babası, onu ziyaret eder ve Suudi Arabistan Şeyhi Rajiv Amad’ı yaklaşık bir milyon dolar kadar dolandırdığını anlatır. Şeyh’in teröristlerle bağlantısı olduğu anlaşılınca, General, Chuck ve Sarah’dan, Sarah’nın babasından bilgi almalarını ister. Ancak Amad’ın ortaya çıkışıyla işler karışır.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-30saat: 21:00
İki polis memuru bir kadının cesedini araba bagajına yerleştirmekte olan bir adamın peşine düşer ancak adam kaçmaya çalışırken vurulur. Olayla ilgili kendisine telefon geldiğinde Mac, dükkanda rastladığı Ella McBride ile konuşmaktadır. Ella o arada onu kahvaltıya davet eder

Yağmur Zamanı Yağmur Zamanı
Yerli DiziCINE52009-03-30saat: 12:30
Fırat İstanbul’un en ünlü gece kulüplerinden Edda’nın ortaklarındandır. Para sıkıntısı yoktur, çok güzel bir evde yaşamakta, çok güzel bir otomobil kullanmakta ve dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2009-03-30saat: 19:40
Her hafta farklı insanların hayatlarına dâhil olan ve onlara çıkışı bulmaları için yol gösteren Salih, bu hafta oğlunu hiçbir zaman sevmemiş bir komisere yol gösteriyor. Zengin bir ailenin villasına hırsızlık için giren iki adam, aniden evdeki küçük kızla karşılaşınca panikler.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-03-30saat: 22:15
Miguel’i hayatından çıkartmayı başaran Dexter, dikkatini duygusal açıdan dengesiz erkek kardeşi Ramon üzerinde yoğunlaştırır. Ramon’un kaygılarının hafiflemesine yardımcı olan Dexter nihayet tekrar nefes aldığını hissetmeye başlamıştır. Önünde artık sadece Rita’yla nikah günü durmaktadır.

It’s Always Sunny in Philadelphia It’s Always Sunny in Philadelphia
Yabancı DiziE22009-03-30saat: 23:30
Dennis hapisten yeni salınmış bir cinsel suçluyla karıştırılır. Ancak işin komiği onun canını sıkan adamın çocuk tacizcisi olması değil fazla kilolu olmasıdır. Bu arada Mac de eski bir mahkum olan babasıyla tekrar bağ kurmaya çalışmaktadır. Fakat babası Dee’yle daha yakından ilgilenmektedir.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-03-28saat: 22:15
Burak’ın ölümüne sebep olduğunu düşünen Mine, korkuyla Ayşe’nin yanına kaçar. Deniz ve Efe, duruma el koymak için eve giderler. Ama evde kimse yoktur. Anneannesinin kollarına sığınan Mine’nin kendisini bekleyen tehlikeden haberi yoktur. Merve, Efe’den beklediği karşılığı alamaz.

Melekler Korusun Melekler Korusun
Yerli DiziSHOW TV2009-03-28saat: 20:00
Her son yeni bir başlangıçtır! İpek için olan yeni başlangıçta ne Melek’in anneliği ne de Esin’in arkadaşlığı vardır! Aslolan sadece Kehribar’dır!Özgür hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Salih’in duruma el koymasıyla Özgür ve Deniz, yine zoraki karşılaşırlar.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2009-03-28saat: 20:00
Bir gün Neriman bu beyaz yalanlardan rahatsız olur ve tüm aileyi toplayarak bundan böyle beyaz da olsa yalan söylemeyi yasaklar ve hepsine hiçbir şekilde yalan söylemeyeceklerine dair, büyük yeminler ettirir.Emir büyük yerden gelmiştir. Herkes ister istemez kabul eder bu yeni kuralı

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2009-03-28saat: 20:00
Bakkal çırağı, Osman’a “dede” diye hitap edince, Osman yaşlı olduğunu düşünüp bunalıma girer. Gençleşmek için gizlice saçını boyamaya karar verir. Fakat marketten yanlış boya alan Osman’ın saçları kıpkırmızı olur. Osman kırmızı saçlarla sokağa nasıl çıkacağını düşünmektedir

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-03-28saat: 20:10
Feraye türküsü yüzünden kavga eden Yusuf ve Halil karakolluk olur. Yusuf usta bir bahaneyle jandarmadan kurtulur. Sabri, yeşil arabayı kaçırırken ortadan kaybolunca Gülsüm aldatıldığını düşünür. Sabri için Gülsüm’ü ikna etmek artık çok zordur. Arabanın çalındığını zanneden Dürdane jandarmaya haber verir.

Stargate Atlantis Stargate Atlantis
Yabancı DiziTRT 12009-03-28saat: 23:35
“Yıldız Geçidi”nin devamı olarak çekilen “Yıldız Geçidi Atlantis” bilim- kurgu meraklılarını TRT’de buluşturmaya devam ediyor… Dizi, farklı milletlerden gelen bir grup bilim adamının, kayıp şehir Atlantis’e olan yolculuklarını anlatıyor.

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-03-28saat: 20:00
Henry hayatına yeniden geri gelmiş olsa da Betty’nin kafası Giovanni yüzünden karışmıştır. Mode dergisinde herkes Mead Ailesi’nin Siyah Beyaz Gecesi için hazırlığa girişir. Wilhelmina düğün hazırlıklarını yoluna sokar. Amanda, Fey Sommers’ın çocuğu olarak ilk defa ortaya çıkacaktır ve bunun için hazırlanır.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-03-28saat: 19:40
Handan yaptıklarının cezasını çekerken Şefik kendisini kurtarmayı başarıyor. Ali ve ailesi yıllar sonra birbirlerine sımsıkı sarılıyorlar.Cemal amcanın evinde verilen davette öğrenciler ve öğretmenler bir araya geliyor. Fakat beklenmedik bir olayla tüm her şey değişiyor. Yusuf hayata gözlerini yumarken çocuklarına büyük bir hazineden bahsediyor.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-03-28saat: 22:00
Don’un geçmişindeki sırlar peşini bırakmamaktadır. Öte yandan Peggy’nin işteki başarısı ve artan özgüveni ofis ilişkilerinde sorun yaşamasına sebep olacaktır. Bu arada Salvatore müşterisiyle oldukça yakından ilgilenmektedir.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-03-28saat: 21:00
Phil Leotardo, New York ve Jersey aileleri arasında dönen karşılıklı misillemelerin devam etmesini sağlamaya çalışmaktadır. Öte yandan Christopher bağımlılıklarından kurtulmak için büyük bir mücadele vermektedir

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-28saat: 20:00
Provenza ve Flynn, Provenza’nın garajında buldukları ceset yüzünden şaşkınlık içindedir. Ancak Provenza gidecekleri önemli Dodger maçından döndükten sonra olayı bildirmeleri konusunda Flynn’i ikna eder. Fakat işler umulduğu gibi gitmez. Ceset oradan kaybolur

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-28saat: 20:00
Lynette oğlunu korumak uğruna aşırıya kaçmaktadır. Carlos da Gaby’nin ailesi için yaptığı fedakarlıkları yeni yeni görmeye başlar. Bu arada Bree, Andrew’ya onu olduğu gibi kabul ettiğini kanıtlamak istemektedir. Katherine nihayet mutluluğu yakalamıştır. Öte yandan Susan ve Mike ise ilişkilerinin kaderini farkeder.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-03-27saat: 20:00
İdil, kalpazan çetesinin peşindedir. Adanalı ise okula başlayan Sofia’nın bir an bile yanından ayrılmaz. Ama bela Adanalı’yı okulda da bulur. Maraz Ali, Hasan abinin spor salonunu kurtarabilmek için Canavar Orhan ile kickbox maçı yapar. Canavar Orhan’ın karşısında dayanamayan Maraz Ali’yi müthiş bir süpriz beklemektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-03-27saat: 20:00
Asya’nın kendi kızı olduğuna dair şüpheleri gittikçe güçlenen Demir, gerçeği Asi’den duymak için baskı yapar. Asi’nin bu gerçeği inkâr etmekten başka çaresi yoktur. Asi ve Demir’in her karşılaşması fırtınalar yaratır. Tartışmalar, geçmişin hesaplaşmasına dönüşür. İkisinin de hem aşkı, hem öfkesi dinmemiştir.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-03-27saat: 22:00
Nazlı, Mustafa’dan kalan izleri silmeye kararlıdır. Mustafa ise Nazlı’ya ve kızına yaklaşamamanın acısı içinde kıvranmaktadır. Bu acı onu gün geçtikçe perişan etmekte ve kendine zarar verecek kadar gözünü kör etmektedir. İntikam ateşiyle yaşayan Celil, can yakmak için geri gelmiştir.

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-03-27saat: 22:30
Necati’nin eski ilişkilerinden biri çıkıp gelir ve Necati ile evlenmek istediğini söyler. Necati bunu şiddetle reddeder ama kadın kolay pes edecek gibi değildir. Sonunda Yasemin adındaki bu kadın eve kadar gelir ve Necati’nin evliliğini iyice tehlikeye sokar

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-03-27saat: 19:30
Düşler ülkesinin prensi Haris, eşi Peri Lahira onu terk ettiği için öfkesinden bütün evrene savaş açar. İlk olarak da oyuncaklar ülkesine... Onu bu istilasından vazgeçirmek için Nana gönüllü olur. Ancak Nana Haris’in eşine tıpa tıp benzemektedir. Haris, Nana’nın Lahira olmadığına inanmaz. Bu arada Şoker Lahira’yı kandırıp dünyaya götürür.

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-27saat: 20:00
Lindsey, Jamie’nin beşinci doğum günü için Tree Hill’e geri dönmüştür. Bu durum Lucas’ı ilişkileri konusunda yeniden umutlandırır. Diğer yandan Dan tekrar ailesinin hayatının bir parçası olmaya çalışmaktadır. Bu arada da Nathan ve Haley’ye çok önemli bir sırrını açar

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-27saat: 21:00
Balayını erteleyen Luka, Abby, Joe ve diğer herşeyi geride bırakarak yepyeni farklı bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Bu arada acil ünitesinin şefi olarak ilk gününü geçiren Moretti’nin farklı tarzı herkes üzerinde hemen etkisini hissettirecektir. Öte yandan Neela, Ray’e ne olduğunu öğrenir. Ardından da savaş karşıtı bir mitinge katılı

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-03-27saat: 22:15
Phil Leotardo, New York ve Jersey aileleri arasında dönen karşılıklı misillemelerin devam etmesini sağlamaya çalışmaktadır. Öte yandan Christopher bağımlılıklarından kurtulmak için büyük bir mücadele vermektedir. Bu arada Tony Carmela’nın evle ilgilenmesini sağlayarak onu oyalamanın en iyi çözüm olduğuna karar verir.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-03-27saat: 19:40
Necip hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Ailesi ondan iyi bir haber beklerken doktorların verdiği cevapla yıkılıyorlar. Yiğit, amirinin intikamını almaya yemin ederek harekete geçiyor. Ferruh ve Güvercin, her şeyin planladıkları gibi gittiklerini düşünürken karşılarında Yiğit’i bulunca köşeye sıkışıyorlar

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2009-03-26saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor. Babasının muhalefetine rağmen, Ebru ve Polat evlenebilecek mi?Ebru’nun babası ve İskender arasında nasıl bir ilişki var?Muro’nun saldırısı sonrası hastaneye kaldırılan Cemal Karacadağ’ın ölümünü kimler, ne sebeple istiyor?

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-03-26saat: 19:40
Çetin’in elinden kurtulan Yavuz’un peşine örgüt düşmüştür. Tarık çeşitli kişilerle görüşerek yardım bulmaya çalışırken bambaşka bir örgütlenmenin kurulduğundan habersizdir. Botan ve Şivan Yavuz’u öldürmek için köye baskın yaparlar. Şehmuz bu baskında tarafını belli ederek teröristlerden yana olur.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-03-26saat: 20:00
Ahmet’in annesi. Varlıklı, eğitimli, yıllar yılı bölgenin burjuvasına mensub bir aileden geliyor. Kendi ailesi gibi bir aileye gelin gitmiş. Köklü bir görgüye sahip. Eski bir vali olan eşini yıllar önce kaybetmiş. Oğluyla arasında büyük bir uçurum var. Ahmet’in kendisine eş olarak seçtiği Selma’yı gelin olarak istememiş.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı