Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-03-12saat: 19:40
Tarık, annesini Zeynel’in elinden kurtarmaya çalışıyor. Fakat çabaları sonuçsuz kalıyor. Bu arada köylü hastalıktan kırılıyor ve onlar için gelen ilaçları örgüt çalıyor. Örgütün amacı Tarık’ı köyde yapayalnız bırakmak. Tarık’a alternatif olarak doktor Selma’nın ekibini kuruyor ve köylülere sözde yardım ediyorlar.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-03-12saat: 20:00
Handan ile Aliye buluşmasını yakalayan Ekrem, kendini ele vermeden konunun takipçisi olur. Bu arada müfettiş Ahmet firar olaylarını soruşturmak üzere Sinop’a ulaşmıştır. Ahmet’in geçmişten getirdiği sır, daha ilk günden Tansel’in dikkatini çeker. Müfettiş’in gelişiyle Handan’ın durumu iyice karışır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-03-12saat: 20:00
Evden gönderileceğini anlayan Firdevs, elindeki büyük kozu kullanmaya ve bütün bildiklerini anlatmaya karar verir. Köşeye sıkışan Bihter, Firdevs’e boyun eğer. Bu andan itibaren ipler artık Firdevs’in elindedir. Bihter, annesine yenildiği için Behlül’ü suçlar ve giderek aralarındaki gerginlik tırmanır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2009-03-12saat: 22:15
Ayşe, Masal’ını bırakıp gitmiştir. Kızı dünyaya geldikten sonra tek isteği onun büyüdüğünü görmek olan Ayşe, daha fazla direnememiştir. Aslında herkesin beklediği, fakat bir o kadar da kimsenin kendini hazırlayamadığı bir anda Ayşe, dünyaya gözlerini kapamış, bu gidiş herkesi derinden etkilemiştir

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-03-12saat: 20:10
Hiç bitmeyen bir umutla yıllardır annesini ve babasını bekleyen Duru, onlardan gün geçtikçe uzaklaştığının farkında değildir. Çünkü babası Selim, Arun’un büyüsü yüzünden Defne’nin ve kızının varlığını unutmuştur.Defne Selim’e kendisini hatırlatmak ister ancak bunu yaptığı takdirde Selim ölecektir. Defne çaresizdir. Ne yapacağını bilemez. Ona yardım edebilecek tek kişi Baruha Büyücüsüdür.

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-03-12saat: 19:30
Bora’nın kumar borcu yüzünden sıkıntılı günler geçirdiğini öğrenen Ayhan Gürtav bu durumu torununu kendi yanına çekmek için kullanacaktır. Suna, babasının kimliğini öğrenebilmek için kolyenin içinde bulduğu fotoğrafın izini sürer. Müjgan’ın ise Erol ile barışmak için özel bir planı vardır

İpucu Kriminal İpucu Kriminal
Yerli DiziTRT 12009-03-12saat: 00:00
Türkiye’de zekice işlenmiş cinayet var mı? Bizden seri katil çıkar mı? Türk polisi ustaca işlenen cinayetleri ve suçları aydınlatabiliyor mu? Bu ve benzeri tartışmalar son yıllarda sıkça yapılır oldu.“İpuçu Kriminal”, her hafta, zekice işlenmiş cinayetleri ve çözümlerini, ustalıkla yakalanmış katilleri gerçek dava dosyalarıyla birlikte TRT 1 ekranlarına taşıyor.

Truva Atı Truva Atı
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2009-03-12saat: 21:50
Bilgisayar uzmanı Oliver Mighton Londrada bir Hukuk Bürosunda kameralar önünde açıklama yaparken odayı basan bir suikastçı odadaki herkesi öldürdükten sonra kendini de öldürür. Odada öldürülen avukatlardan biri gazeteci Helen Madigan’ ın oğludur

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-03-12saat: 22:15
Sean mahvolmuş durumdaki ailesiyle tekrar bir araya gelmeye çalışır. Bu arada Christian’ın kemoterapisi onu yavaş yavaş hasta etmeye başlamıştır. Onunla ilgilenen Liz’le yakınlaşmaya başlar.

Şöhret Yolunda Şöhret Yolunda
Yabancı DiziTV82009-03-12saat: 18:30
Okul açılır ve öğrenciler yeniden buluşur. Juan, Ingrid’in tatilde tanıştığı bütün erkeklerle birlikte olduğunu öğrenir. Lola, babasının nişanlısıyla tanışır. Diana doğurmak üzeredir ve hiç durmaksızın Juan ile kavga ederler. Carmen, babasıyla yaşarken 10 yıl boyunca baktığı Horacio ile karşılaşır.

Ebruli Ebruli
Yerli DiziTV82009-03-12saat: 10:15
Ebruli’ye bugün, Modacı Özgür Mansur ve Manken Elçin Harmankaya Konuk Oluyor...“Yaşamınıza sahip çıkın” sloganından hareket ederek renkli hayatın pencerelerini açan programda ayrıca, sağlık ve spor alanındaki son gelişmeler, güzellik, estetik alanındaki doğal yöntemler hakkında bilgiler veriliyor

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-12saat: 20:30
Earl, doğum günü için Randy’ye bir araba alır ancak daha veremeden araba çalınır. Hiçbir suçlu başka bir suçludan birşey çalmayacağı için Earl artık onların dünyasında kabul edilmediğini farkeder. Artık sivil vatandaş muamelesi gördüğüne göre, polise gidip suçluyu ispiyonlayıp ispiyonlamayacağını tekrar gözden geçirecektir.

24 24
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-12saat: 21:00
Gözaltında tutulan Tony’yi sorguya çeken Jack’i tatsız bir süpriz beklemektedir. Tony’nin, kulağına fısıldadığı kod kelime, onu eski dostlarla buluşturacak ve tahmin ettiğinden çok daha büyük bir komplonun söz konusu olduğu ortaya çıkacaktır.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-03-11saat: 20:00
Leyla, geçmişinden kaçamayınca, geçmişine dönmeye karar verir ve Oğuz’un davetini kabul eder. Leyla sorularına cevaplar ararken, gece anıları unutturacak sürprizlerle doludur. Fikret ve Tahsin, Cevriye Hanım’ı huzur evinden alıp tekrar eve götürmek için gittiklerinde bambaşka bir Cevriye ile karşılaşırlar

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2009-03-11saat: 20:00
Gece hayatının olmaması ve tavuk gibi erkenden yatması konusunda ofis ekibinden eleştiri alan Burhan, ekonomik bir çözüm bulur. Geceleri Nişantaşı’ndaki sabaha kadar açık eczanede takılacaktır. İlaçlar hakkında yavaş yavaş bilgi sahibi olmaya başlayan Burhan, ne yazık ki Fatoş ve Tanrıverdi’nin ilaç kutularını karıştırır ve bir felakete sebep olur.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-03-11saat: 22:15
Mustafa, Nazlı’nın bir kızı olduğunu artık biliyordur. Bebeğin babasının kim olduğuna dair aklına düşen şüphe içini kemirmektedir. Mustafa’nın kendini ispatlarcasına yaptığı dövüşler bugünü ile dünü arasındaki hesaplaşmanın bir sonucudur aslında.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-03-11saat: 22:30
Seyhan’la Yusuf arasında çıkan arbedenin ardından ağır yaralanan Yusuf hastaneye kaldırılır. Ortaçlı ailesi olayın şoku içindedir.Büyük bir umutla Yusuf’un iyileşmesini beklerler. Nedim ise sahte fatura suçundan tutuklu olduğu için eli kolu bağlı hiçbir şey yapamaz.

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziSTAR TV2009-03-11saat: 20:10
Hiç bitmeyen bir umutla yıllardır annesini ve babasını bekleyen Duru, onlardan gün geçtikçe uzaklaştığının farkında değildir. Çünkü babası Selim, Arun’un büyüsü yüzünden Defne’nin ve kızının varlığını unutmuştur.Defne Selim’e kendisini hatırlatmak ister ancak bunu yaptığı takdirde Selim ölecektir. Defne çaresizdir. Ne yapacağını bilemez. Ona yardım edebilecek tek kişi Baruha Büyücüsüdür

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-03-11saat: 22:05
Suna ailesi tarafından doğduğu gün terk edilmiş ve yetimhanede anne özlemi ile büyümüş genç bir kadındır. Suna’nın basit ve huzurlu yaşantısı annesinin kimliğini öğrenmesi ile darmadağın olacaktır. Geçmişi elinden alınan Suna’nın artık tek çaresi geleceğine sahip çıkmaktır.

Truva Atı Truva Atı
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2009-03-11saat: 21:50
Bilgisayar uzmanı Oliver Mighton Londrada bir Hukuk Bürosunda kameralar önünde açıklama yaparken odayı basan bir suikastçı odadaki herkesi öldürdükten sonra kendini de öldürür. Odada öldürülen avukatlardan biri gazeteci Helen Madigan’ ın oğludur.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-11saat: 21:00
Rüyalarında gördüğü “maskeli bir adam”ı anlamlandırmaya çalışan Melinda, oğullarının katilinin evin babası tarafından yargılanarak mahkum edildiği bir aileyle tanışır. Daha fazla bilgi edinmek için Gabriel’e gider ancak onu orada bir süpriz beklemektedir

The New Adventures of Old Christine The New Adventures of Old Christine
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-11saat: 20:00
Matthew ve Barb’ın beraber ayrı eve çıkmaya karar vermeleri ve Ritchie’nin de bir bilim kampına gitmesi üzerine Christine, kendisine ve diğerlerine, kimseye bağımlı olmadan da yaşayabilecek özgür bir kadın olduğunu ispat etmeye çalışır.

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-03-11saat: 22:15
Gerçekleşen bir dizi beklenmedik olayın ardından, Brenda kendisini zırhlı araç soygununda şüpheli konumundaki Wesley Reed, anne-babası, Fritz, Flynn ve Provenza’yla beraber aynı karavanın içinde bulur. Wesley’i anne-babasının kullandığı karavanla Georgia’dan Los Angeles’a götürmektedirler

Şöhret Yolunda Şöhret Yolunda
Yabancı DiziTV82009-03-11saat: 18:30
Sınavlar biter. Yaz tatili yaklaşmaktadır. Roberto’nun grubu tanıtmak için bir fikri vardır... Jero, paylaştıkları dolapta, Pavel ve Alicia’nın can sıkıcı bir fotoğrafını bulur. Ertesi gün Alicia aynı fotoğrafla elektronik postasında karşılaşır.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-03-10saat: 20:00
Meliha ile Feride, Seyhan’ı eve gelmesi için ikna ederler. Fakat eve geldiklerinde Seyhan’ı bir sürpriz beklemektedir. Samim’den, Seyhan’ın kaybolduğunu öğrenen Ali, İstanbul’a gelmiştir.Seyhan’ın bulunduğunu duyan Halim de soluğu Melihalar’da alır.Bu arada yüzük meselesi yüzünden Samim’in evinde de işler karışır.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2009-03-10saat: 22:00
Üst üste atılan kurşunlara hedef olan Kerem kan gölünün içinde yatmaktadır. Kerem’in kendisiyle görüşmek istemediğini düşünen Bennu kriz geçirir. Onur, Şehrazat’ı bulabilmek için her yeri aratır. Şehrazat, Kaan’la birlikte yeni bir hayat kurmak için plan yapmaktadır

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2009-03-10saat: 20:00
Şevkiye konuşulanları Cansu’nun da duyduğunu fark eder. Ancak iş işten geçmiştir. Eniştesini bıçaklayanın Şevkiye olduğunu öğrenen Cansu, hemen Elif’i arar. Yeliz ayakkabısına cam parçalarını kimin koyduğunu anlar. Armi’yi takip eden Utku, Ayaz ile kapışır. Utku’yu korumak isteyen Armi, Ayaz’ın kalbini fena kırar.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2009-03-10saat: 20:00
Genç yetenek İpek’i dinleyen Kenan, birlikte bir albüm yapma fikrini coşkuyla karşılar ve prova yapmak için turneye İpek’le birlikte çıkmaya karar verir.Bu hızlı gelişmeler Lamia’yı çok huzursuz ederken, Kenan bu projeyle ilgili en büyük gerçeği henüz bilmemektedir…

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-03-10saat: 20:10
Necati’nin evdeki düşüncesiz davranışları Feride’nin canına tak eder ve Necati’yi yola getirmek için puan sistemini devreye sokar. Bu sisteme göre Necati yaptığı her olumlu hareketten artı, her düşüncesiz hareketten eksi puan alacaktır. Büyük ödül ise Necati’nin en sevdiği şeydir

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12009-03-10saat: 19:30
Hanry ile tekrar karşılaşan Leyla, şok olur. Oğlu öldürülen Sıktı intikam yemini ederek İpsiz Recep ve adamlarına ani bir baskın yapar. Şaban’dan Marika’nın ajan olduğunu öğrenen Bilal, üzüntüden bayılır. Yüzünü gizleyen kahraman, Kefken’e gelip İpsiz Recep ve adamlarına katılır; Emice’ye gerçek kimliğini açıklar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı