Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-12saat: 21:00
Şirket doktorlarının gözetimi altındaki Michael hemen ameliyata alınır. Oldukça riskli bir yöntem uygulanacak olan ameliyat esnasında eski bir dostunun ona tavsiye verdiği halüsinasyonunu görür. Charles Westmoreland ise Scylla’nın ardındaki sırların ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır

My Name is Earl My Name is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-12saat: 20:30
Joy’un ayak parmağı, Earl’ün aldığı jakuzi yüzünden enfeksiyon kapar. Ayağı yüzünden evden çıkamayan Joy’un tüm işlerini Earl üstlenmek zorunda kalır. Bu da Turnerlar ve çocuklar hakkında daha çok şey öğrenmesini sağlayacaktır

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2009-02-12saat: 18:15
Çocuklar Kırmızı Orman’da onları yakalayan Kanca ve diğer asi oyuncakların ellerinden kurtulmak için büyük bir mücadele verirler. Bu arada Nana çocukların Oyuncaklar Dünyası’nı kurtarmak için Kırmızı Orman’da olduklarını öğrenince onların peşine düşer. Ancak onları bulduğunda Nana’yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

İyilik Kervanı İyilik Kervanı
Yerli DiziSTV2009-02-12saat: 21:50
İyilik adına yaptıkları yolculuğa devam eden Yolcu ailesini, bu hafta sürpriz gelişmeler bekliyor. Yolda ansızın karşılarına çıkan bir çocuk bayılınca, ona iyilik yapan İhsan, neye uğradığını şaşırır. Zira soyulduklarını anladıklarında çok geç olmuştur. Bu ilginç olay, daha da karmaşık bir hikayenin kapısını aralar.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2009-02-11saat: 20:00
Ali Rıza Bey, baba evinin satılması hüznünü ailesiyle kenetlenerek atmaya çalışır. Leyla ve Necla için de hasretle bekledikleri gün gelmiştir. Akşam yemeğinde hem Cem’in tezkere kutlaması yapılacak, hem de Nazmi ile Leyla’nın nişan tarihi konuşulacaktır

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2009-02-11saat: 22:15
Nazlı, canından çok sevdiği kardeşi Meriç’e veda etmek için yola çıkmışken beklenmedik gelişmeler ve önlerine çıkan engeller, kendisi ve bebeği için bir tehlike unsuru, savcı Duran içinse yeni bir hayatın başlangıcı olacaktır. Duran her şeyin bedelini ödemeye dünden razıdır zaten

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-02-11saat: 22:20
Tekrar bölümü.Müthiş kovalamacadan sonra Adanalı ve Maraz Ali emniyete doğru yol alır. Sorgu odasında karşı karşıya gelirler. İdil, iki banka soyguncusunu etkisiz hale getirip kasiyer kızı kurtarır. Alışveriş için dışarı çıkan Sofia’nın başına beklenmedik olaylar gelir.

Güldünya Güldünya
Yerli DiziSTAR TV2009-02-11saat: 22:10
Leyla’nın vurulması herkesi derinden etkiler. Kardeşi Leyla gibi hayatı tehlikede olan Azat danışma merkezinde yaşamaya başlar. Etrafındaki kadınların sorunlarıyla mücadele eden Gizem, Murat’ın aşkına kayıtsız kalamamaktadır.

Team America Team America
Yerli DiziSHOW TV2009-02-11saat: 01:00
Dünyayı terörist tehditlerden korumakla görevli Team America ekibi Paris’te bir grup teröriste saldırırlar. Ekiplerinden bir kişi öiünce yerine ünlü tiyatro oyuncusu Gary çağırılır .Önerilen görev oyunculuk yeteneğini kullanarak Kahire’deki bir terörist gurubuna sızmak ve girişecekleri saldırıyı önlemektir.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-11saat: 21:00
Ned’in yeni kız arkadaşının ve ailesinin başına tuhaf olaylar gelmektedir. Ned Melinda’dan yardım ister, Melinda da tüm bunlarda ölen babalarının parmağının olduğunu düşünmeye başlar. Melinda olayları çözmeye uğraşırken bir yandan da aileyi bir arada tutmaya çalışacaktır.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-11saat: 20:30
Lily’nin iş arkadaşlarından birinin şerefine verilen doğum günü partisi, Robin’in “Woo Kızları” adı verilen parti kızlarıyla arkadaşlık etmesiyle sonuçlanır. Bu arada Ted de Goliath Ulusal Bankası’nın yeni merkezi için bir plan hazırlamıştır.

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-02-11saat: 22:15
Uçurumun dibinde enkaz halinde bir arabanın yanında bir kadın cesedi bulunur. Olay ilk önce kaza gibi görünse de kadının Los Angeles Polis Departmanı’nı denetleyen bir İçişleri Bakanlığı yetkilisi olduğu anlaşılınca cinayet ihtimali göz önüne alınır

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-02-11saat: 21:00
Ali, Tekin’in kendi kardeşi olma ihtimali üzerinde düşünürken, Tekin ve Berk birbirilerini öldürürcesine kavga etmeye başlarlar. Bunun üzerine Ali, onlara bir başkanlık seçimi önerir. Kazanan hem sınıfın lideri dem de sözcüsü olacaktır.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2009-02-11saat: 22:30
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-02-09saat: 20:00
Pürsıçan Kasabası’nda düzenlenen piyango çekilişini Namık kazanmıştır. Hasan ise kıl payı kaçırdığı ikramiye yüzünden büyük bir sarsıntı geçirmektedir. Bu sırada Mustafa’ya, Girit’e gitmesi için yola çıkması gerektiği haber gelir. Ancak Vahide’nin başvurusu kabul edilmemiştir. Vahide, Mustafa’nın onsuz gitmesine razı olmayacaktır.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-02-09saat: 20:00
Ela hastanede işe başlar, ilk günden onu bir sürpriz beklemektedir.Fikret Ela’yı tıp fakültede verilecek bir konferansta Levent’i asiste etmekle görevlendirir.Arslan ve Duygu’nun da katıldığı konferans, işten çıkarılan bir güvenlik görevlisi yüzünden kabusa dönecektir.Elindeki silah ile konferans salonunu basan adam, ortalığı kan gölüne çevirir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-02-09saat: 20:00
Dövüldükten sonra yol kenarına bırakılmış bir kadın bulan ekip, yabancı uyruklu kadınları tuzağa düşüren çetenin peşine düşer. Olga adlı bu kadının anlattıkları üzerine ekip, Murat’ı bu çeteye ait olan eve gizlice sokmaya karar verir. Maksut , engellenen kanlı eylemler yüzünden intikamını almak istemektedir

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-02-09saat: 20:10
Saffet,ölmüştür.Ama bu ölüm kendi eceliye gelmemiştir. Saffet öldürülmüştür. Aslında bu ölüm başta Sado ve Melek olmak üzere herkesi içten içe rahatlatmıştır. Saffet’i ölümünde şüpheli olarak görünen isim Kemal’dir.Ama kimse gerçeği bilmiyordur.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-02-09saat: 18:15
Ahmet’in ablası Müzeyyen, yeğeni Zeynep’i görmek için Antalya’dan ziyarete gelir. Fakat hemen dönecek gibi değildir, çünkü çalıştığı fabrika kapanmış ve işsiz kalmıştır. İpek, Zeynep’e bakması için bir bakıcı arayışı içindedir ancak görüşmeye gelen hiçbir bakıcıya güvenemez.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-09saat: 21:00
Bir kadın sokakta düzenlenen bir geçit töreni sırasında ölünce, Mac ve ekibi ona ne olduğunu çözmek için hemen harekete geçer. Soruşturmanın gittiği yön ve elde edilen ipuçları Hawkes için bir takım kişisel problemler yaratırken Mac’in de profesyonel hayatını etkileyecektir.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-09saat: 20:00
Bryce Larkin, Fulcrum hakkında edindiği bilgilerle şehre geri dönmüştür. Fulcrum üzerinde oldukça önemli veriler taşıyan kayıp bir çiple ilgili bilgilerin şifresini çözmesi için Van Hayes isimli zengin yazılım uzmanını tutmuştur. Bryce ve Sarah çipi geri almak için Van Hayes’in yemek davetinde evli bir çift gibi davranmak zorundadır.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-02-09saat: 22:15
Dexter, Rita’nın evlenmeden önce beraber yaşama isteğiyle nasıl başa çıkacağını düşünürken öte yandan Miguel ona parası için iki karısını öldürdükten sonra kaçmayı başaran bir adamdan bahseder. Bu karanlık arzularını tatmin etmek isteyen ve üzerinde yaşadığı ilişkinin baskılarından kaçış yolu arayan Dexter için mükemmel bir fırsattır.

It’s Always Sunny in Philadelphia It’s Always Sunny in Philadelphia
Yabancı DiziE22009-02-09saat: 23:30
McPoylelar tüm ekibi Paddy’nin Yeri’nde rehin tutar. Fakat aslında kafadarlar birbirleri için McPoylelar’dan daha fazla tehdit oluşturmaktadır. Öte yandan Frank de havalandırma kanallarında vasiyetini aramakla meşguldür

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2009-02-08saat: 22:00
Organize Suçlar Ekibi, bir töre cinayetini önlemeye çalışır. Namusunu temizlemek için kız kardeşinin peşine düşen Cemal ve canını kurtarmak için İstanbul’a kaçan Gülistan’ın yolları Organize Suçlar Ekibi’yle kesişir. Şubeye sığınan çaresiz Gülistan’a sadece organize şube el uzatır.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2009-02-08saat: 20:00
Bir berberde gerçekleşen silahlı olaylar sonucunda Mafya babası Salvatore Lucarelli tarafından Monk çağırılır. Babanın amacı büyük bir mafya hesaplaşmasına engel olmak için ve katili bulmak amacı ile Monk’u devreye sokmaktır... Monk, böylesi bir iş teklifini geri çevirse de sonrasında işi ele alacaktır.

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-08saat: 20:00
Çıkan skandalın ardından Serena, en yakın arkadaşı Blair’in buz gibi davranışından ve imalarından yatılı okula gitmeden önce onun erkek arkadaşı Nate’le beraber olduğunu bildiğini anlar. Serena Dan’i, azılı düşmanı Chuck’ın düzenlediği yardım amaçlı bruncha götürmeye karar verir

Terminator Terminator
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-08saat: 21:00
Sarah’nın yönlendirmesiyle Derek yardım etmek üzere aileye ulaşır, ancak ağır kanaması olan kadının hemen hastaneye götürülmesi gerekmektedir. Bu arada geçmişe dönüşlerle Sarah’nın aileyi nereden tanıdığı ortaya çıkacaktır. Jesse ise hayatta kalma mücadelesi vermektedir.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-02-08saat: 22:00
Tutulmanın sebep olduğu kargaşa etkisini sürdürmektedir. Sylar ve Elle, HRG’nin öfkesiyle yüzleşmek zorundadır. Bu arada Peter, Nathan ve Haitili, Baron Samedi’ye karşı koyar. Ando, Sam ve Fracky ise Hiro’ya yaşadığı hafıza kaybıyla ilgili yardım etmeye çalışmaktadır.

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22009-02-08saat: 21:00
Son derece karlı bir tur şirketinin sahibi olan Çinli bir kadın tur otobüslerinden birinde ölü bulunur. Cinayetin incelenmesi için Brenda ve ekibi görevlendirilir çünkü şirketin gezdirdiği müşteriler arasında çok önemli Çinli hükümet yetkilileri de vardır.

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-02-08saat: 23:00
Christian yaşanan ölümün ardından kendini toparlamaya çalışmaktadır. Bu arada Sean’ın oyunculuk kariyeriyle ilgilenen başka bir ajans Colleen’in kendini tehdit altında hissetmesine neden olur
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı