Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-01-26saat: 20:00
Ferit adlı şahıs, zengin kadınları dolandırarak onların parasını almaktadır. Bir kavga esnasında yanlışlıkla Öznur adlı kadının ölümüne sebep olur. Ferit’in sevgilisi Pelin, bu durumdan faydalanarak Nihat adlı adamı ile birlikte Ferit’e bir oyun hazırlar. Ekip, takibe aldığı Pelin ve Nihat’ı bir operasyonla yakalar.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-01-26saat: 20:15
Faruk, babasının bir anda çıkıp hayatlarına girmesinden dolayı çok gergin, Gülşen ne yapacağını, nasıl davranacağını ve ne hissedeceğini bilemez bir halde, Kemal ise herkes arasında bir denge olmaya çalışmaktadır. Ani gelişen bu olay onlarında hayatlarında farklı gelişmelere neden olacaktır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-26saat: 22:45
Tekrar bölümü. Bihter ile Behlül arasındaki elektriğin farkına varan Firdevs, kendince Bihter’in evliliğini kurtarma çabasına girişiyor ve Behlül’le Nihal’in arasını yapmaya çalışıyor. Firdevs’in tehlikeli oyunları da Bihter’in gerçek duygularıyla yüzleşmesini sağlıyor.

Güldünya Güldünya
Yerli DiziSTAR TV2009-01-26saat: 22:15
Murat’ın İstanbul’da kalmaya karar vermesi Gizem için büyük bir sürpriz olur. Cengiz tarafından kandırıldığına emin olan Safiye gizlice kaçarak Gizem’e ulaşmaya çalışır. Kaybettiği eşinin acısını unutamayan Ali, kızı Aslı’yla da iletişim kuramamaktadır. Canan’ın ölümünden kendini sorumlu tutan Hayriye sürpriz bir adım atar.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-01-26saat: 19:30
“Doludizgin Yıllar”da; ailesi tarafından bir proje çocuğu olarak yetiştirilen 19 yaşındaki Barış’ın İstanbul’da başlayan fırtınalı hikayesi; şehrin kaos ortamından sıyrılarak Ömerli’deki sıradışı bir çiftliğe kadar uzanıyor…

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-01-26saat: 20:00
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-01-26saat: 22:15
Dexter, Rita ve çocuklarla eve alışveriş yaparken kendisi gibi bir gece avcısıyla yüz yüze gelir. Ancak bu avcının çocuklara karşı zaafı vardır. Dexter, Astor’la konuştuğu görülen adamın kurallara davranıp davranmadığına karar vermek zorundadır. Öte yandan Debra’nın önüne çözülmesi gereken yeni bir cinayet vakası gelmiştir.

Sunny in Philadelphia Sunny in Philadelphia
Yabancı DiziE22009-01-26saat: 23:30
Philadelphia’da kendi halinde bir İrlanda barı işleten dört kafadar, iş yaşamının ve insan ilişkilerinin yetişkin dünyasına adım attıklarında hayatın sadece kendileri etrafında dönmediğini görecek; çarpık ve küstah bakış açıları, yanlış yargıları ve tutarsız kararları başlarını sık sık derde sokacak.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-01-26saat: 18:15
Ahmet, İpek’in doğum gününü unutmuştur. Kazayla merdivenden düşen Ahmet, durumu fırsat bilip hafızasını kaybetmiş numarası yapmaya başlar. Böylece İpek, doğum gününü hatırlamadığı için Ahmet’e kızamayacaktır… Ahmet’le Serkan’ın bir konuşmasına gizlice kulak misafiri olan İpek, aslında kocasının hafızasını kaybetmediğini, numara yaptığını öğrenir

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-26saat: 20:00
Chuck için öncelikle halledilmesi gereken mesele ajan Sarah ile arasında olup bitenler (ya da olamayıp bitemeyenler). Birçok kere tanık olduk ki; Sarah da Chuck’a karşı boş değil. Gerçek adını Chuck’a söylemeyi isteyecek kadar önemsiyor onu. Ne var ki o da Chuck’ın kendisi yüzünden zarar görmesini istemiyor ve bazı gerçekleri ondan saklıyor.

CSI: NY CSI: NY
Yerli DiziCNBC-E2009-01-26saat: :
Maroon 5 konseri sırasında bir kadın cinayete kurban gider. Araştırmalara başlayan ekip de tehlike altındadır. Kadının ölüm sebebinin geçen aylardaki bazı cinayet kurbanlarıyla bağlantısı olduğunu keşfeden dedektifler, ekipten bir arkadaşlarını kurtarmak için bir an önce ölümlerin ardındaki sırrı ortaya çıkartmak zorundadır.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2009-01-26saat: 21:10
Kollama, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Banu ve Necip zor durumda. Örgüt, onların görüntülerini çekip destek büroya gönderiyor. Bu şok görüntüler izleyen herkesi çok şaşırıyor.. Yiğit onları bulmak için elinden geleni yapıyor, yine kendi yöntemleriyle suçların peşine düşüyor.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-01-24saat: 20:00
Efe’nin sanık sandalyesindeki sessizliği herkesi sinirlendirmiştir. Efe’nin açıklamaları bile diğerlerinin içini rahatlatmaya yetmez. Mine, Burak’tan yediği tokadın ardından evi terk eder. Arkadaşları ile dertleşmek istese de, kimseyi yanında bulamaz...

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-01-24saat: 20:10
Reklam parasını çaldıran Seyfi, verdiği yemeğin faturasını elbiseleriyle ödemek zorunda kalır. Dönüş yolunda benzin de bitince ıssız yolda donla kalakalır. Seyfi’yi bu durumdan hiç istemediği biri kurtaracaktır. Murat ve Güven’i Halil Efeyle barıştırmak isteyen Feraye büyük bir hata yapar

Papatyam Papatyam
Yerli DiziSTAR TV2009-01-24saat: 22:30
Tekrar bölümü.Feride eve geldiği ilk günden yeniliklere başlar. Sabah kahvaltısından, mobilyaların yerlerine kadar her şeyi yeniden düzenler. Ama Feride için yeniliklere pek açık olmayan Necati’yi alıştırmak çok kolay olmayacaktır. Gerdek gecesinde muradına eremeyen Necati, sonraki gecelerde de Feride’nin üzerine gider.

Journeyman Journeyman
Yabancı DiziTNT2009-01-24saat: 21:15
Dan, babaları tarafından istismar edilen iki erkek kardeş için geçmişe yolculuk eder. Jack, Dan’in yeniden kumar oynamaya başladığından şüphelenir. Dan ve Livia, geçmişte Jack ve Katie’nin arasında geçen bir konuşmaya şahit olurlar.

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2009-01-24saat: 20:00
Daniel, Alexis’ten bazı sırları saklamaktadır; babasını savunmaları için Grace’i işe alan kişi aslında odur. Bu aslında Whilhelmina’nın eşleri birbirinden ayırmak için bir stratejisidir. Diğer tarafta ise Henry tarafından Charlie’nin doğum günü partisine çağırılan çaresiz Betty, ortodontisti Dr. Farkas’a kendisine partide eşlik etmesi için teklifte bu

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-24saat: 21:00
Michael ve ekibi Scylla’yı Şirket’in merkez bürosundan çalmayı başarır ancak onları korkunç bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Trishanne’ın gerçek kimliği ortaya çıkacak, White’ı vuran Gretchen, T-Bag’le kaçmayı başaracaktır.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-24saat: 20:00
Serinin en kalabalık ailesi olan Scavo’larda bu sezon yüksek ergenlik dönemi sancıları göreceğiz. Lynette-Tom ikilisinin dört çocuğu haliyle kocaman oldu.Carlos ve Gabrielle’in evinde artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Obeziteye doğru adım adım ilerleyen iki kız çocuğu sahibi olan çiftin yaşam stillerinde de büyük değişiklikler var..

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-01-24saat: 22:15
Tekrar bölümü.Tony tuhaf rüyalar görmeye devam etmektedir. Bu arada Silvio’nun üzerine yüklenen fazladan sorumluluklar sağlığını kötü yönde etkilemeye başlamıştır. Diğer yandan Carmela artık A.J.’e sahip çıkamamakta, ona söz geçirememektedir.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-01-24saat: 22:00
Walter ve Skyler eski bir meslektaşlarının verdiği partiye katılır. Jesse ise uyuşturucuyu bırakmaya çalışmaktadır. Bu arada Skyler Walt’un durumuna müdahele edilmesi gerektiğine karar verir.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-01-23saat: 20:00
Tekrar.Adanalı, Ruslar’ı zorla çalıştıran bir fuhuş çetesinin, Maraz Ali ise yılbaşı çekiliş biletini çalan kapkaççıların peşindedir. Adanalı’nın istemeyerek de olsa katıldığı, İdil’in Yılbaşı partisine, gecenin sonunda sürpriz bir konuk gelir. Polis teşkilatı şehit ailelerin çocukları için bir eğlence düzenler.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2009-01-23saat: 20:00
Ali, polise verdiği ifadeyle Asi’nin hapse girmesini son anda engeller. Biraz olsun Asi’nin güvenini kazanmayı başarır. Ancak Asi için yaptığı iyiliğin karşılığını isteyecektir. Asi’nin haber bile vermeden suçu üstlenmeye kalkması Demir’i derinden kırar. Üstelik Asi, Ali’ye karşı sempatiyle bakmaya başlamıştır.

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2009-01-23saat: 18:15
Santor ve Garoks tarafından “saygı” duygusu alınan Cenk herkese küstah davranmaya devam etmektedir. Cenk’e yardımcı olmaya çalışırken Santor ve Garoks’un uzay gemisinde Traktor tarafından yakalanan Perfinya, onu etkisiz hale getirir ama hiç beklemediği başka bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-23saat: 20:00
Tree Hill’de yüzleşme zamanıdır. Lucas Peyton’la Lindsey’e olan sevimsiz davranışları konusunda yüzleşir. Brooke ise Peyton’ın albüm firması meselesine burnunu sokması hakkında Victoria’yla karşı karşıya kalır. Bu arada Nathan Carrie’yle giderek yakınlaşmaya başlamıştır.

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-23saat: 21:00
Luka, hukuki problemlerle boğuşan Pratt’e destek olmakta kararlıdır. Abby’nin ise intikam peşinde olan Ames konusunda Luka’nın yardımına ihtiyacı vardır. Sonradan Ames’le yüzleşecak olan Luka gergin anlar yaşayacaktır. Abby de ailesini korumak için ne gerekiyorsa yapmak zorundadır

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22009-01-23saat: 22:15
Tony tuhaf rüyalar görmeye devam etmektedir. Bu arada Silvio’nun üzerine yüklenen fazladan sorumluluklar sağlığını kötü yönde etkilemeye başlamıştır. Diğer yandan Carmela artık A.J.’e sahip çıkamamakta, ona söz geçirememektedir

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2009-01-23saat: 20:00
Hayatı biraz olsun normale çevirebilmek adına Nora, vefat eden kocasının gayrı meşru kızını akşam yemeğine çağırır ve kolejdeki profesörü ile romantik bir karşılaşma yaşar. Diğer tarafta ise Senatör McCallister sürpriz bir atılım gerçekleştirir.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2009-01-22saat: 20:00
Yangının peşinden Ziynet, Tansel’in karşısına dikilir ve karantinayı boylar. Ziynet’den habersiz, Tansel’le yakınlaşmaya çalışan Osman, traşın hesabını Ziynet’e verebilecek midir? Kevser, kocasının ölüm haberiyle sarsılır, çocukları kuması tarafından Çocuk Esirgeme Kurumu’na verilecektir.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-22saat: 20:00
Bihter ve Behlül, yaşanan gerginliklerden sonra, birbirlerinden uzak durmaya çalışırlar. Bihter kendini derneklerdeki hayır işlerine verir, Behlül de sözde derslerine odaklanır Cemile yılbaşı gecesi yaptığı talihsiz kazayı gizlice telafi etme çabalarını yüzüne gözüne bulaştırır, küçük olay giderek büyüyecektir
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı